Shell Helix Ultra AB 5W-30 ürün fotoğrafı

yağlayıcılar

Tam sentetik motor yağı – Motor üreticilerinin özel gereklerine uygun olarak geliştirilmiştir.

Günümüzün yüksek performanslı motorları, değişen ihtiyaçlara ayak uyduran ve motor performansını artırıp motor ömrünü uzatan bir motor yağına ihtiyaç duymaktadır. Shell'in, sentetik baz yağların üretiminde patentli Shell PurePlus Teknolojimiz ile doğal gazdan yağ üretmenin tamamen yeni bir teknolojisini geliştirmesinin nedeni budur.  

Shell Helix Ultra, motorların temiz kalmasına aktif olarak yardımcı olan bir motor yağı üretilmesini sağlayan eşsiz Shell PurePlus Teknolojisi ile geliştirilen birinci kalite motor yağı yelpazesidir.  Aktif Temizleme Teknolojisi, Shell Helix'in her zaman merkezinde yer almıştır. Eşsiz Shell PurePlus Teknolojisi ile başlamak, ürünün çok daha yüksek temizleme ve koruma düzeyleri sağlamasını mümkün kılar. 

Shell Helix Ultra Professional AB 5W-30:

  • Özellikle yüksek performanslı motorların zor gereklerini karşılayacak şekilde geliştirilmiştir, ki buna Mercedes-Benz ve API SL veya ACEA A3/B3/B4 gerektirenler dahildir
  • Shell'in Mercedes-Benz ile uzun süredir devam eden teknolojik işbirliğiyle ve fabrika dolumu motor yağları tedarikimizle geliştirilmiştir.
  • MB 229.5 motor yağı spesifikasyonuna uygunluk için kapsamlı performans testlerinden geçmiştir

 

Spesifikasyonlar: API SL; ACEA A3/B3, A3/B4; MB onayı 229.5

Ürün portföyümüzden aracınıza özel bir tavsiye almak için lütfen ücretsiz online yağ tavsiye aracımız Shell Lubematch’e bakın.

Öne çıkan içerik

Aracınız için doğru yağı bulun

Aracınıza doğru yağını bulmak için Shell LubeMatch aracımızı kullanın.

SHELL MOBİL UYGULAMASI

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.