Shell Advance Racing M

Shell Advance Racing M en ağır yarış şartlarında, hatta en yüksek devirdeki 2 zamanlı gokartlarda bile olağanüstü koruma sağlar. Benzersiz fomülasyonu, castor yağı ve sentetik bileşen bazlı olup 2 zamanlı yarış motorları için özellikle geliştirilmiştir. Karıncalanmayı, segman yapışmasını ve tortu oluşumunu engelleyerek güç üretimini en yükseğe çıkarırken motoru daha güvenilir kılar.

Advance Racing M yarışlarla kanıtlanmış bir teknolojidir (gokart spor dünyası şampiyonası) Yanma kolaylığı yeni sürücü gereklerine hızlı uyuma izin verirken hızlanmayı, performansı ve güç üretimini geliştirir. Ayrıca, çok düşük kül içeriği buji kirlenmesini en aza indirerek verimliliklerini yüksek tutar.

Advance Racing M seyreltilmemiş olduğundan ön karışım sistemlerinde gokartlar için1:16 ve motosikletler için 1:25 oranlarında (motor üreticisi aksini önermediği sürece) karışımla kullanılması önerilir. Advance Racing M dıştan takmalı motorlarda kullanılmamalıdır. Bu uygulama için uygun Shell Nautilus Yağ önerilir.

Advance Racing M "karayollarında kullanıma" uygun değildir. Advance Ultra 2 veya VSX 2 veya Scooter Plus 2 veya Scooter 2, "karayollarında kullanılan" iki zamanlı motorlar için tercih edilen numaralardır.

Advance Racing M, FIM/FIA-CIK onaylıdır. SAE J 300 30 viskozite numarası gereklerini karşılamaktadır.

Öne çıkan içerik

Aracınız için doğru yağı bulun

Aracınıza doğru yağını bulmak için Shell LubeMatch aracımızı kullanın.

Sıkça sorulan sorular

Aracınız için doğru otomobil motor yağını seçmek kafa karıştırıcı olabilir. Motor yağı ile ilgili sorularınızı cevaplamanıza yardımcı olması için sıkça sorulan sorularımıza bakın.

SHELL MOBİL UYGULAMASI

Seyahat destinasyonlarından uzman araç bilgilerine ve bu ikisi arasındaki her şeyde yanınızdayız.