• Kampanya 13 Aralık - 27 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Herkesin hayatının yakıtı farklıdır! Bir grup motosiklet tutkununu bir araya getiren yakıtla, bir grup gezgini şehir şehir dolaştıran aynı olabilir mi? Siz de Shell Türkiye Instagram hesabımızı takip ederek, bu içeriğin altına kendi hayatınızın yakıtına ilişkin en yaratıcı yorumu #HAYATINYAKITI etiketi ile bizlerle paylaşın, 100 TL değerinde hediye yakıt kazanacak 100 şanslı kişiden biri olun!
 • 13 Aralık 2017 tarihi itibari ile Shell Türkiye Instagram Hesabımızı takip edip, Shell Türkiye Instagram Hesabımızın içinde yer alan kampanya görselinin altına veya reklam olarak yayınlanan yine aynı içeriğin altına kendi hayatınızın yakıtı ile ilgili en yaratıcı olduğunu düşündüğünüz yorumunuzu #hayatınyakıtıshell hashtagi ile paylaşın, jüri üyelerinin seçimi ile belirlenecek en yaratıcı yorumu yapan 100 şanslı kişiden biri olma hakkını kazanın! Katılımcılar tarafından iletilen tüm yorumlar incelendikten sonra ShellTürkiye hesabından DM yolu ile kazanan kişilere ulaşılacak ve kazanan kişilerden ad, soyad, adres, telefon bilgisi ve Shell ClubSmart Kart numaraları istenecektir. Sadece bu bilgileri paylaşan kişiler, yarışmayı kazandıkları takdirde ödülü almaya hak kazanacaklardır.
 • ShellYakıtYarışmasıGrubu@shell.com adresinden kazanan kişilere Instagram DM ile gönderilecek olan mesaja en geç 48 saat içinde yanıt vererek Shell ClubSmart kart numaralarını paylaşmaları gerekmektedir. Aksi takdirde ClubSmart kartlarına yüklenecek puanlarda süreç içinde gecikme yaşanacaktır. 
 • Kampanyadan faydalanabilmek için, Shell Türkiye Instagram Hesabının takip edilerek yarışmaya katılınması zorunludur. Ödül yakıtın, kazanan kişi tarafından kullanılabilmesi için Shell ClubSmart Kart sahipliği zorunludur.
 • Jüri tarafından seçilen ancak Shell ClubSmart Kartı olmayan katılımcıların, en yakın Shell istasyonundan ücretsiz olarak Shell ClubSmart Kart alarak, Shell ClubSmart Kartlarının üzerinde yazan 17 haneli numarayı, Shell Instagram Hesabı üzerinden, Shell yetkilileri ile paylaşmaları durumunda hediye yakıtı kazanmayı hak edeceklerdir.
 • Yüklenen hediye puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir. Hediye puanların kullanılabilmesi için, ClubSmart kartın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir. Hediye Smart puanlar ile üye Shell istasyonlarında yakıt alınabilmesi için kartın ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir. Kayıt işlemi www.shellsmart.com adresinden ya da Shell Mobil Uygulaması ile gerçekleştirilebilir.
 • Kazanılan hediye yakıt karşılığı Smart puanların son kullanım tarihi 28.02.2018’dir.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Jüri değerlendirmesi 28.12.2017 tarihinde yapılacaktır.
 • Milli Piyango İdaresi izni ile yapılan yarışma sonrası belirlenen ödülü kazanan kullanıcılar www.instagram.com/shellturkiye adresinde, 29.12.2017 tarihinde duyurulacaktır.
 • Kazanılan yakıt ödülü 28.02.2018 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmaması halinde iptal edilecektir.
 • Shell katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını kampanya şartlarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
 • Shell&Turcas Petrol A.Ş., Shell Grubu şirketileri, Shell’in Bayisi veya Acentası konumundaki kişiler ve bu kişilerin yakınları ile Yeni Markera ajans çalışanları bu kampanyaya katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir. Shell kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadar ki bütün kampanya verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz.
 • Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunlarından dolayı, Shell hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya sitesinin zarar görmesinden, Shell hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Kampanya sayfası içeriğinin tüm hakları, münhasıran Shell’e aittir.
 • Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Shell sorumlu değildir.
 • Katılımcı, kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 • Kampanyaya Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve ClubSmart Extra Card sahipleri katılamaz.
 • Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.
 • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Shell & Turcas Petrol A.Ş’ye aittir. Ayrıntılı bilgi için www.shell.com.tr ve 4442020 ile iletişime geçebilirsiniz.

Daha Sürücüler

Shell Yakıtları

3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan testler sonucunda, DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilen Yeni Shell V-Power ve Shell FuelSave ile tanışın!