Kampanya 20 Kasım 2017 – 20 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir

Kampanya kapsamında Altınyıldız Classics sezon ve outlet mağazalarından ve altinyildizclassics.com e-ticaret sitesinde tek seferde en az 400 TL ve üzeri alışveriş karşılığında kampanyaya katılan Shell İstasyonları’nda kullanılmak üzere 40 değerinde akaryakıt veya otogaz hediyesi verilecektir

Yakıt hediyesi için Altınyıldız Classics Mağazaları ve www.altinyildizclassics.com e-ticaret sitesindeki tek seferde 400 TL ve üzeri tutarındaki fatura ibrazına karşılık, alışveriş sırasında belirtilen cep telefonu numarasında SMS ile kampanya kodu gönderilecektir.

Kodun temin edilmesinin ardından kampanyaya katılım için “SHELL” yazıp 1 boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numarası ile kampanya şifresi 24 Aralık 2017 gün sonuna kadar tüm operatörler için 2313’e kısa mesajla gönderilmelidir.

Kampanyaya katılım sağlamak için son gün 24 Aralık 2017’dir. 25 Aralık 2017 itibariyle katılım sağlanamayacaktır.

Mevcutta Shell ClubSmart kartınız yok ise, program üyesi Shell istasyonlarından ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Kampanyaya başarılı katılım sağlanması sonucunda, 40 TL karşılığı yakıt değerinde 4.000 Smart Puan ilgili Shell ClubSmart karta 26 Aralık 2017 günü yüklenir.

Smart Puan’ların harcanabilmesi için Shell ClubSmart kartların kayıtlı olması zorunludur. Kartınızı Shell Mobil uygulaması ya da www.shellsmart.com üzerinden kaydedebilirsiniz. İlgili Smart puanlar kayıt işlemini takip eden 48 saat içinde harcanabilir olacaktır.

Smart Puan’lar sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir.

Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart kartın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir.

Hediye Smart puanların son kullanım tarihi 31 Ocak 2018’dir. Kullanılmayan puanlar 1 Şubat 2018 tarihinde silinecektir.

Her Shell ClubSmart kart, telefon numarası ya da şifre ile kampanyadan yalnızca 1 kez faydalanılabilir.

Dynaflex teknolojisi Shell benzin ve motorin ürünleri için geçerli olup, detaylı bilgiye www.shell.com.tr/dynaflex adresinden erişilebilir.

Kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilir.

Shell Ticari Kartlar ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanan müşteriler ile Extra Card sahipleri kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyaya katılım için gönderilen mesajlar ücretsizdir.

Ayrıntılı bilgi için Altınyıldız Classics mağazaları ve Shell Müşteri Hattı olan 4442020 ile iletişime geçilebilecektir.

Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Shel & Turcas Petrol A.Ş. ve BR Mağazacılık A.Ş.’ye aittir.

Shell Madeni Yağlar

Shell bir numaralı küresel madeni yağ tedarikçisidir ve 70 yıllık inovasyon geçmişine sahiptir. Shell'in otomobiller, motosikletler, ağır vasıtalar için motor yağlar ürün yelpazesini inceleyin.