Daha Temiz Subaplar Ve Yakıt Enjektörleri

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz - Performansı etkileyen tortuları temizleyecek ve oluşmalarını önleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Shell V-Power Nitro+ performanstan çalan tortuların emme subapları ve yakıt enjektörleri etrafında birikmesini önleyici özel katkı maddeleri içermektedir.

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz

Aylar süren yoğun test çalışmalarının ardından, motorunuzun performans potansiyeline ulaşmasını sağlayacak bir performans yakıtı yarattık.

Scuderia Ferrari ile geliştirilen bu yeni formül, performansı engelleyen tortulara karşı motorunuzda anında etki etmek üzere tasarlandı.

Sürtünme düzenleyici içeriğini de %25* oranında artırdık.

Sürtünme düzenleyici kritik önem taşıyan motor parçalarındaki sürtünmeyi azaltmak ve tekerleklere daha fazla güç iletmek üzere tasarlanmıştır.

Kısaca özetlemek gerekirse, bu gelişmiş performans yakıtı, Ferrari'nin tercihidir.

Silindir Duvarlarını Korur

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz - Sürtünme Düzenleyici Teknolojimiz piston grubu ve silindir duvarını koruyucu bir filmle kaplayarak, aralarındaki sürtünmeyi anında azaltmak üzere tasarlanmıştır.

Shell V-Power Nitro+, önceki Shell V-Power Kurşunsuz formülümüzle karşılaştırıldığında %25 daha fazla Sürtünmeyi Düzenleyici Teknoloji içermektedir.*

*Önceki Shell V-Power Kurşunsuz formülümüzle karşılaştırıldığında

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz’un Avantajları

Silindir Duvarlarını Korur - Sürtünme Düzenleyici Teknolojimiz piston grubu ve silindir duvarını koruyucu bir filmle kaplayarak, aralarındaki sürtünmeyi anında azaltmak üzere tasarlanmıştır.

Daha temiz Emme Subapları ve Yakıt Enjektörleri - Performansı etkileyecek tortuları temizleyecek ve oluşmalarını önleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Shell V-Power Nitro+, performansı etkileyen tortuların emme subapları ve yakıt enjektörleri etrafında birikmesini önleyici özel katkı maddeleri içerir.

Önceki Shell V-Power Kurşunsuz  ürünümüzle karşılaştırıldığında, formülü %25 daha fazla Sürtünme Düzenleyici Teknoloji (FMT) içerecek şekilde yeniden tasarladık.

Bu teknoloji, Ferrari ile aramızda uzun süredir devam eden teknik ortaklık kapsamında test edilmiş ve kritik önem taşıyan motor kısımlarında sürtünmeyi azaltmak ve böylelikle motorun tekerleklere daha çok güç taşımasını sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre hepsi araçlarda güvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.

Gerçekleşen etkiler ve faydalar araca, aracın yaşına, araç sürme şartlarıne ve araç sürma tarzına göre değişebilir. Asıl potansiyel faydalar bir deterjan maddesine bağlıdır. Bu deterjan maddesi motorda mevcutta bulunan tortu ve birikintileri temizlemek için tasarlanmıştır.

Sürücülerde Daha Fazlası

Shell V-Power Nitro+ Diesel

Dizel motorlar için performans yakıtımızla ilgili daha fazlasını öğrenin. Dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin temizliğini ve korunmasını daha iyi düzeylerde sağlamak için özel olarak hazırlanmıştır.**