Shell V-Power Nitro+ Diesel korozyona karşı koruma için nasıl geliştirildi?

Shell V-Power Nitro+ Diesel dizel yakıtlı motorların enjeksiyon sistemlerinin temizliği ve korunması için özel olarak formüle edilmiştir. Aktif motor koruması yoluyla motorun gücünü eski durumuna getirmek ve devamını sağlamak için geliştirilmiştir

Shell V-Power Nitro+ Diesel formülünde birinci sınıf olmayan yakıtların motorda bıraktıkları ve motorun performansını düşüren kalıntıları temizleyecek çok güçlü bir temizleyici bulunmaktadır. Gelişmiş formülümüz, yakıt enjeksiyon sisteminin zorlu koşullarında çalışması ve zararlı yapışkan kalıntıları temizlemesi için geliştirilmiştir.

Shell V-Power Nitro+ Diesel metal yüzeyler üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturacak şekilde geliştirilmiştir; bu, korozyon hızını azaltıp yakıt sisteminin hassas parçalarını korumaya yardımcı olur.*

*ASTM D665A’ya göre yapılmış laboratuvar testlerine göre korozyona karşı koruma

Gerçek etkiler ve yararlar; araca, aracın yaşına, sürüş şartlarına ve sürüş tarzına göre değişebilir.

Gerçek potansiyel yararlar motordaki kalıntıları temizlemeye yardımcı olmak için geliştirilmiş bir deterjan özellikli bir maddeye bağlıdır. 
 

Sürücülerde Daha Fazlası

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz

Benzinli motorlar için performans yakıtımızla ilgili daha fazlasını öğrenin. Özel formülü ile motorunuza etki ederek motor parçalarını korumak ve temizlemek için tasarlanmıştır*.