Bu bölümde

İç Kulvar

Asya’nın dört bir yanından gelen en umut vaat eden yetenekli yarışçıları tanıyın. Kim potansiyelini kazanma şansına dönüştürüp yolu içten katetmeye hak kazanacak?

Aksiyonu yakala

Biz Shell Advance Asya Yetenek Kupası yarışçılarının yolculuklarını iyi ve kötü günlerinde takip ederken, siz de sahne arkasını görün.

Kazandıran formül

Motosiklet yarışları motorun olabilecek en iyi durumda olmasını gerektirir. Maksimum güvenilirlik, performans ve temizlik için özel olarak formüle edilen Shell Advance yağları ürün yelpazemizi keşfedin.

Shell ve Ducati

Ducati Corse takımı ile yarış pistindeki test ortamımızdan öğrendiklerimiz motosikletlilere yüksek performanslı yağlar sunmak için kullanılıyor.

Yerlerinize. Hazır. Başla!

Asya’nın en iyi genç yarışçılarını ortaya çıkartacak bir yarışma olan Shell Advance Asya Yetenek Kupası ile tanışın. Shell olarak, Asya’nın yeni nesil yarışçılarının potansiyellerini performansa çevirmelerine destek oluyoruz.

Bu şampiyona en yüksek seviye uluslararası motosiklet yarışı olan MotoGP™ Dünya Şampiyonası’na katılmak isteyen yarışçılar için bir sıçrama tahtası olacak. Asya’nın 22 parlayan yıldızı, Katar, Endonezya, Çin, Japonya ve Malezya’da gerçekleşecek 8 yarışa katılacak.

 

 

 

Öne çıkan içerik

Shell Yakıtları

3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan testler sonucunda, DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilen Yeni Shell V-Power ve Shell FuelSave ile tanışın!