In this section

İç Kulvar

Asya’nın dört bir yanından gelen en umut vaat eden yetenekli yarışçıları tanıyın. Kim potansiyelini kazanma şansına dönüştürüp yolu içten katetmeye hak kazanacak?

Aksiyonu yakala

Biz Shell Advance Asya Yetenek Kupası yarışçılarının yolculuklarını iyi ve kötü günlerinde takip ederken, siz de sahne arkasını görün.

Kazandıran formül

Motosiklet yarışları motorun olabilecek en iyi durumda olmasını gerektirir. Maksimum güvenilirlik, performans ve temizlik için özel olarak formüle edilen Shell Advance yağları ürün yelpazemizi keşfedin.

Shell ve Ducati

Ducati Corse takımı ile yarış pistindeki test ortamımızdan öğrendiklerimiz motosikletlilere yüksek performanslı yağlar sunmak için kullanılıyor.

Ready. Set. Ride on!

Introducing the Shell Advance Asia Talent Cup, a competition to unearth the best young racers across Asia. At Shell, we’re supporting the next generation of Asian racers to turn their potential into performance.

This championship is a springboard for riders aspiring to compete at the highest level of international motorcycle racing, the MotoGP™ World Championship. 22 rising stars from Asia will participate in a series of 8 races in Qatar, Indonesia, China, Japan and Malaysia.

 

 

 

Featured content

Shell Yakıtları

3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan testler sonucunda, DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilen Yeni Shell V-Power ve Shell FuelSave ile tanışın!