Three women standing outside Shell select

“Shell’e Hoş Geldiniz” programı kapsamında istasyonlarını ziyaret eden misafirlerine keyifli bir perakende deneyimi yaşatmayı amaçlayan Shell & Turcas, tüm annelerin Anneler Günü’nü “Sihirli Anlar” etkinlikleriyle kutladı.

Çocuklara ve ailelere yönelik eğitim programlarıyla ve yürüttüğü projeler ile Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan AÇEV ile işbirliği yapan Shell & Turcas, Anneler Günü’nde istasyonlarını ziyaret eden tüm kadın misafirlerine, “mis kokulu annelerimize nazar değmesin” notuyla birlikte nazar boncuklu lavanta keseleri hediye etti.

Shell & Turcas’ın Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmış olan ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 1000’i aşkın istasyonunu, her gün 1 milyondan fazla kişi ziyaret ediyor. Shell & Turcas, “Sihirli Anlar” isimli etkinlikleri ile bayramlar ve özel günlerde istasyonlarını birer kutlama noktasına dönüştürüyor ve misafirlerine sürpriz hediyeler veriyor.

1993 yılında kurulan AÇEV, ihtiyaç sahibi çocuklara ve ailelerine yönelik eğitimleri ile iyi ve sağlıklı bir “erken çocukluk dönemi” geçirilmesi, daha gelişmiş bir toplum yaratılması ve eğitimde fırsat eşitliği sağlanması amacıyla faaliyet gösteriyor. Shell & Turcas, sosyal sorumluluk yaklaşımı çerçevesinde AÇEV gibi sivil toplum kuruluşları ile işbirliği yaparak sosyal fayda eksenli projelere destek oluyor.