kilisli kadınların el emegi shellin misafirleriyle bulustu

Shell Türkiye, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü çok özel bir hediye ile taçlandırdı. Kilis’e bağlı 8 köyde faaliyet gösteren Ravandalı Kadınlar Derneği’nin üyeleri, Shell Türkiye için el emeği göz nuru oyalarını, ilmek ilmek işledi.

Daha sonra kadınlarımızın elinin incisi olan bu oyalar, bir tebrik kartının içine konuldu. Ve bu muhteşem kartlar, Shell akaryakıt istasyonlarını ziyaret eden tüm kadın müşterilere hediye edildi…

İstasyonlarına gelen misafirlerine, en keyifli deneyimi sunmak için çalışan Shell, “Sihirli Anlar” adıyla organize ettiği sürpriz etkinliklerine bir yenisini daha ekledi ve Kadınlar Günü’nü çok özel bir hediye ile taçlandırdı.

“Shell Türkiye Kadın Platformu” ile kadın çalışanlarının hayatın her alanında kendilerini güçlü hissetmeleri ve potansiyellerini ortaya koymaları için projeler gerçekleştiren, bunun yanı sıra Shell’in global düzeyde yürüttüğü bir program olan “Kadınların Kariyerlerini Geliştirme Programı - Women Career Development Programme”a Türkiye’den çalışanlarının katılımını sağlayan Shell, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de fark yarattı. Bu özel proje çerçevesinde, Kilis’e bağlı 8 köyde faaliyet gösteren Ravandalı Kadınlar Derneği üyelerinin el emeği göz nuru oyaları, birer tebrik kartı olarak tasarlandı. Aylarca süren bir çalışmanın ürünü olan bu tebrik kartları, tüm Shell akaryakıt istasyonlarında kadın misafirlere hediye edildi.