Yolda mola deyince Shell akla gelecek!

Kas 25, 2016

Shell & Turcas CEO’su Felix Faber, teknolojideki değişimler ve hızlanan yaşam koşullarının perakende sektörüne etkilerini ve Shell’in yeni perakende vizyonunu anlattı

Shell’den 41 kere maşallah

Eki 25, 2016

Bahçeşehir’deki Shell istasyonu, 22 Ağustos sabah saatlerinde, ancak filmlerde görülebilecek bir doğum heyecanına sahne oldu.

Shell ve Zubizu'dan Büyük İşbirliği

Ağu 31, 2016

Bir milyonu aşan üyesine renkli, eğlenceli ve ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açan Türkiye’nin yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, şimdi Shell & Turcas ile işbirliği yaparak yakıt alımlarında da ayrıcalık sağlıyor.

Shell Yatırımlarına Devam Ediyor

Ağu 22, 2016

Shell & Turcas, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Kuzey Çevre Otoyolu’nda hizmet verecek yeni akaryakıt istasyonu yatırımlarıyla, perakende ağını genişletiyor.

Shell'den 20. Yıla Özel Hizmet T

Haz 13, 2016

Türkiye’de bir ilk olan Shell Taşıt Tanıma Sistemi, 20’inci yaşını kutlarken müşterilerine sunduğu Shell FiloPlatform’uyla bu kutlamayı taçlandırıyor.

Shell Trafik Haftasını Destekliyor

May 24, 2016

Shell Türkiye Trafik Haftası etkinlikleri çerçevesinde başlatılan “Trafikte Engelli Kalmayalım, Engelleri Birlikte Aşalım” kampanyasını destekliyor.

Shell&Turcas'tan Güney Afrika'ya Transfer

May 10, 2016

Shell & Turcas’ın Perakende Satışlar Pazarlama Müdürlüğü görevini yürüten Günden Yılmaz, Shell Güney Afrika Perakende Satışlar Ülke Satış Müdürü pozisyonuna atandı.

Shell, ICCI 2016’da Sektörle Buluştu

May 05, 2016

Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nda Shell, enerji sektörü şirketlerinin rekabetçiliğini arttırmaya yönelik yenilikçi ürünlerini tanıttı.

Roma talihlisi belli oldu!

Mar 01, 2016

Instagram üzerinden düzenlediğimiz yarışmamız kapsamında, #aracımıseviyorum etiketi ile yapılan binlerce paylaşım arasından kazanan belli oldu.