Scientist in Lab

 

Performans kanıtı

Yakıt teknolojimiz laboratuvar koşullarında ve gerçek hayatta zorlu hava ve çalışma koşullarında, yol, arazi ve endüstriyel uygulamalarda test edilir.

Yeni çığırlar açmak

İşletmelerin operasyonel verimliliklerini artırmalarına ve karbon ayak izlerini azaltmalarına yardımcı olmak için daha fazla ve daha temiz enerji seçenekleri geliştiriyoruz. Bunlar arasında gelişmiş dizel ve benzinli ürünler, gazdan elde edilen yakıtlar, biyoyakıtlar ve yenilenebilir enerjiler, elektrik ve hidrojen sayılabilir.

Sektörel İş Birlikleri

Müşterilerimiz, ekipman üreticileri, akademik uzmanlar ve endüstri kuruluşlarıyla birlikte çalışarak, rekabetçi kalmanız ve sektörünüzdeki inovasyonlara öncülük etmeniz için uzmanlığımızı geliştirmeye ve sektörel çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.

    

Bugün ve gelecek İçİn enerjİ

Shell FuelSave Diesel

Yüksek kaliteli farklılaştırılmış bir yakıt kullanılarak işletme maliyetleri azaltılabilir ve filo/ekipman verimliliği artırılabilir. Ağır hizmet tipi motorlar için DYNAFLEX Teknolojisi ile geliştirilmiş Shell FuelSave Diesel, enjektörleri karbon birikintilerinden temizler ve yeni birikinti oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

       

       

Müşterİlerİmİz Ne Dİyor

Enerji çözümleri söz konusu olduğunda Shell her zaman rakiplerinin önündedir. Shell şimdiden geleceğimiz için enerji çözümleri geliştiriyor.

Wesley Leung, Tak Kee Petroleum Co Ltd, Hong Kong

Shell’in bir ortağı olarak, kendi yakıt teknolojilerine bu düzeyde bir erişim hakkı verdikleri için gerçekten minnettarım. İddia ettikleri şeyin doğru olduğunu kanıtlayacak verilere sahipler.

Gerry Malixi, Genergex Petroleum Corporation Başkanı, Filipinler

Neden Shell Tİcarİ YakItlar?

Toplam İşletme Maliyeti Faydaları

Maliyetlerinizi azaltmak ve işletme verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olmak için bütüncül yaklaşımımızı keşfedin.

Sürdürülebilirlik

Operasyonlarınızın çevresel etkilerini azaltmanıza yardımcı olmak için daha fazla ve daha temiz enerji çözümleri sağlıyoruz.

       

Ana İş kollarImIz

İnşaat Sektörü

Doğru yakıt seçimi ve size özel hizmetlerimizle ekipman verimliliğinizi ve saha üretkenliğizi artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Madencilik Sektörü

Ekipmanlarınızın üretkenliğini ve operasyonlarınız verimliliğini artırmak için entegre enerji çözümleri sunuyoruz.

   

Tarım Sektörü

Zamana karşı yarıştığınız ekim, dikim ve hasat vakti tarım ekipmanlarınızdan maksimum performansı almanıza yardımcı oluyoruz.

Filo Sektörü

Toplam işletme maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olmak için geliştirilen ürün ve hizmetlerimizle bilançonuzda artı değer yaratmanıza destek oluyoruz.

İmalat Sektörü ve Enerji Üretimi

Yakıt uzmanlarımızın desteği ve farklılaştırılmış ürünlerimizle rekabet gücünüzü artırmanıza ve geleceğe hazırlanmanıza yardımcı oluyoruz. 

       

BİLGİ MERKEZİ

Sektör Araştırmaları

Sektörünüzdeki önemli konular hakkında en son trendlerden ve uzman analizlerinden ilham alın.

İSEÇ

İş Sağlığı, Emniyeti ve Çevre konularında dünya çapındaki uzmanlığımızdan yararlanın.

Depolama ve Taşıma

Akaryakıt depolama ve kullanımı için en uygun çözüm önerileri ile yakıt kullanımınızı optimize edin.

   

Hakkımızda

70'ten fazla ülkede ortalama 86.000 çalışanımızla küresel bir enerji ve petrokimya şirketler grubuyuz. Enerjide sürdürülebilir bir gelecek kurmaya yardımcı olmak için ileri teknolojiler kullanıyoruz ve inovatif bir yaklaşım benimsiyoruz.

Shell hakkında daha fazla bilgi edinin