Sektörün en heyecan verici kuyu projelerinden bazılarının arkasında Shell'in Kuyu Mühendisleri var.

Shell'de Kuyu Mühendisliği Kariyeri, kariyerinizi daha ileri taşırken size global ekiplerle işbirliği yapma fırsatını verecek. Dünya çapında eğitim ve gelişim fırsatlarına sahip olacaksınız çünkü en iyi uygulamaların ve standartların onları uygulayan insanlar ölçüsünde etkili olduğuna inanırız.

Kuyu Mühendislerimiz, sözlerimizde durabilmemiz ve sektöre öncülük edecek işleri yapabilmemiz için sürekli olarak yenilikçi uygulamalar sunmakta ve sınırları zorlamaktalar. Bu nedenle, karşılaşacağınız zorluklar karşısında gelişmenize katkı sağlayacak oğun bir öğrenim programıyla size yatırım yapıyoruz.

Kuyu Öğrenim Programında sanal ve saha eğitimlerinin harmanlanması ile kendinizi geliştirebileceksiniz. Simülasyon eğitimi, sondaj projelerini uygulamanız ve özel simülatörler kullanarak kuyu tamamlama senaryoları yürütmeniz için sizi Amerika Birleşik Devletleri Louisiana'daki Robert'e veya Hollanda'daki Rijswijk'e götürecektir. Tamamlandığında Birleşik Krallık, Aberdeen'deki Robert Gordon Üniversitesi'nin Bilim Mastırı derecesi ile eşit yeterliliğe sahip olacaksınız.

Eğer sektörün en yenilikçi projelerinden bazılarına dair öncü çalışmalar arıyorsanız Shell'deki Kuyu Mühendisliği kariyeri sizin için uygun.

Shell’de Baş Bilim İnsanı olan Lance Cook'un ağırlık verdiği konu, sadece Shell'in global faaliyetleri üzerinde yaygın bir etki yaratabilmek değil, aynı zamanda erişilebilir olan ve sahada da tekrarlanabilen teknolojiler belirlemek, geliştirmek ve uygulamak olmuştur. Örneğin otomobil endüstrisinde devrim yapan montaj hattı konseptinden ilham alan Shell, bu çökeltilerin geliştirilmesini daha güvenli ve az masraflı hale getirebilecek olan şist ve kömür yatağı metanı gibi kitlesel sondaja dirençli su kaynakları geliştirmiştir.

Profesyoneller'de Daha Fazlası

Deneyimli Profesyoneller için iş arama

Kariyer fırsatlarını inceleyin ve Shell ile nasıl bir etki yaratabileceğinizi keşfedin.

Neden Shell'i seçmeliyim?

İlerlemeye güç katmak için ihtiyaç duyulan enerji kaynaklarının geliştirilmesine yardımcı olmakta kararlı, işbirliğine dayalı, öncü bir ekibe katılın.