İnsanların Shell’i, Hep İleride

Dünyanın tek marka altında konumlanan en büyük perakende şirketi olarak insan odaklı ürün ve servis yaklaşımımızla, Türkiye’de her gün bir milyondan fazla misafiri istasyonlarımızda ağırlıyoruz. Misafirlerimizle kurduğumuz bağı yine misafirlerimizin deneyimlerini merkeze alarak samimi bir dille anlatıyor, insanların Shell’i hep ileride diyoruz.

Shell V-Power

100 yıllık deneyim ile geliştirilen Shell V-Power Scuderia Ferrari'nin kullandığı, güvendiği ve önerdiği tek yakıt!

Ülkemizdeki Dayanışmanın Bir Parçası Olmak İçin Hep Birlikte Çalışıyoruz

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu ile el ele veriyor, depremden etkilenen ülkemizin kadınları, gençleri ve çocuklarına yönelik duygusal ve sosyal destek çalışmaları için harekete geçiyoruz.

Shell ClubSmart Hep Kazan ile hem yakıtta, hem markette kazanın!

İstanbul, Ankara ve İzmir’deki seçili Shell Select marketlerde indirimlerden, deli2go avantajlarından ve size özel tekliflerden yararlanmak için tek yapmanız gereken Shell Mobil Uygulaması’nda “Hep Kazan” sayfasına giriş yapmak ve market alışverişlerinizden önce kartınızı okutmak.

Sürücüler İçin

Shell Kampanyaları

Tüm kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri takip edin

Shell ClubSmart

Shell ClubSmart dünyasına katılın, yola kazançlı çıkın! Yakıt alımlarınızda Smart Puan biriktirip, puanlarınızı bedava yakıt olarak kullanın!

Pompa ve Akaryakıt Fiyatları

Shell yakıt fiyatlandırması ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Shell Lubematch Yağ Seçici

Aracınız için doğru yağı bulun. LubeMatch yağ seçici aracımızı kullanın.

İlginizi Çekebilecek Konular

Shell Markası

Shell markası tüm dünyada değerlerimizi, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ön plana çıkarır.

Geleceği Tasarlamak – Make the Future

Uludağ Üniversitesi UMAKİT ekibi, Londra’da düzenlenen Shell Eco-marathon Avrupa 2018’deki başarısıyla yarışma tarihinde birincilik kazanan ilk Türk ekibi oldu.

Shell Filo Çözümleri

Shell Filo Çözümleri, yakıt tedarikçisi olmanın ötesinde firmaların çözüm ortağı oluyor ve filo yönetimi için çözümler sunuyor.

Shell Helix Binek Araç Motor Yağları

Shell Helix binek araç motor yağları, sürüş koşullarınız ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olacak şekilde geliştirilmiştir. Ürün ailesini keşfedin.