1.     Kampanya 01.06.2016 - 15.10.2016 tarihleri arasında, Fruko Meşrubat San. Ltd. Şti tarafından üretilmiş ve zincir mağazalarda satılan kampanya etiketli ve yeşil kapaklı Lipton Ice Tea 1L, 1.5L ve 2L PET ürünlerinde geçerlidir.

2.     Kampanya etiketli ürünlerin yeşil kapakları altındaki şifrelerle www.kilometrelerceserinlik.com adresinde her bir başarılı katılım karşılığında 50, 100, 250, 500, 1000, 2.500 veya 5.000 Smart Puan’dan birini kazanabilirsiniz. Her 500 Smart Puan 5 TL (KDV dahil) değerinde yakıt alımında kullanılabilir.

3.     31.08.2016 tarihine kadar başarılı katılımlardan kazanılan puanlar en geç 10 gün içerisinde, 31.08.2016 tarihinden sonra başarılı katılımlardan kazanılan puanlar bir sonraki ayın ilk haftasında Shell ClubSmart Kart’ınıza yüklenecektir.

4.     Kazanılan Smart puanların son kullanım tarihi 31 Aralık 2016’dır. Kullanılmayan puanlar 1 Ocak 2017 tarihinde silinecektir

5.     Hesap oluşturmak için İsim, Soyad, E-posta, Cep Telefonu ve Shell ClubSmart Kart bilgileri gereklidir.

6.     Her hesap bir ayda en fazla 20 şifre ile kampanyaya katılabilir. Her hesaba yalnızca bir Smart Kart bağlanabilir ve değiştirilemez.

7.     ClubSmart Extra Card sahipleri ve Shell Taşıt Tanıma sistemi müşterileri kampanyadan faydalanamaz.

8.     Kampanyadan kazanılan Smart Puanlar akaryakıt veya otogaz alımında kullanılabilir. 

9.     Smart puanların harcanabilmesi için Shell Clubsmart kartın kayıtlı olması zorunludur. Kayıt işlemi www.shellsmart.comadresinden, KAYIT yazıp 2313’e SMS göndererek ya da Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilebilir.

10.  Güncel puan sorgulaması www.shellsmart.com ya da Shell Motorist uygulaması üzerinden yapılabilir.

11.  Yüklenen hediye puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir. Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart Card’ın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir

12.  Kampanya tükteicilere yöneliktir ve kötüye kullanımı yasaktır. Pepsi Cola şüpheli gördüğü durumlar için katılım yapılan kapağı veya ürünü talep edebilir. Pepsi Cola ve Shell kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı duraklatma veya sonlandırma hakkına sahiptir.

13.  Katılımcı, Pepsi Cola ve/veya kampaya ortağı şirketlerden kaynaklanan nedenlerle katılmış olduğu kampanyadan faydalanamadığı takdirde Pepsi katılımcıya karşı yükümlüğünü şirket bünyesindeki mevcut diğer kampanyalardan herhangi birinden katılımcıyı yararlandırmak suretiyle yerine getirmiş sayılacaktır.

14.  Kampanya hesabı oluşturan herkes bu koşulları kabul edilmiş sayılacaktır. Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.

15.  Katılımcılar kampanyaya katılmakla, Pepsi Cola ve Shell tarafından kampanya amacını gerçekleştirmek üzere kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılırlar.

16.  Kampanya destek hattı: 0800 261 70 00