“Paraf ile 14 Şubat-31 Mart 2017 tarihleri arasında anlaşmalı SHELL istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz harcamasına 50 TL ParafPara verilecektir.

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonundan, SHELL yazıp boşluk bırakılarak kredi kartının son 6 hanesi SMS’le 3404’e gönderilmelidir.

Harcamaların, gelecek onay SMS’i sonrasında yapılması gerekmektedir. 50 TL ParafPara, kazanımın ertesi günü ve kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 14 Nisan 2017’ye kadar Paraf üyesi SHELL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Kullanılmayan ParafPara’lar 15 Nisan 2017’de geri alınacaktır. Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 50 TL ParafPara kazanabilir.

Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacaktır. Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanya dahilindedir.

Kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Parafly kampanyaya dahil, Business kartlar, ek kartlar, sanal kartlar, HalkCard ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemleri ise dahil değildir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. ve SHELL & TURCAS PETROL A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.”