Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz yapışkanlığa ve korozyona karşı koruma için nasıl geliştirildi?

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz’un çift etkili formülü, motorunuzu aktif olarak temizleyecek, performansı düşüren tortular üzerinde hemen etkili olacak şekilde geliştirilmiştir.

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz önemli yakıt sistemi parçalarını yapışkanlardan korumak ve siz sürerken var olan yapışkanları temizlemeye yardımcı olmak için güçlü bir temizleyici ile formüle edilmiştir.

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz metal yüzeyler üzerinde, yakıt sisteminin kritik parçalarını korozyona karşı yardımcı olan koruyucu bir tabaka oluşturacak şekilde geliştirilmiştir.

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz, Sürtünme Engelleyici Teknoloji (FMT) ile motorunuzun kritik yerlerinde sürtünmeyi azaltmak ve parçaların daha serbest hareket etmesini sağlamak için geliştirilmiştir.

*Gerçek etkiler ve yararlar; araca, aracın yaşına, sürüş şartlarına ve sürüş tarzına göre değişebilir.

Gerçek potansiyel yararlar motordaki tortuları temizlemeye yardımcı olmak için geliştirilen deterjan özellikli bir katkı maddesine bağlıdır.

ASTM D665A’ya göre yapılmış laboratuvar testlerine göre korozyona karşı koruma.

Sürücülerde Daha Fazlası

Shell V-Power Nitro+ Diesel

Dizel motorlar için performans yakıtımızla ilgili daha fazlasını öğrenin. Dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin temizliğini ve korunmasını daha iyi düzeylerde sağlamak için özel olarak hazırlanmıştır.**