Vergiler akaryakıt fiyatları içinde büyük bir yekun tutuyor. euroShell kartıyla yaptığınız alışverişlerden doğan KDV ve ÖTV vergisi iadelerini Avrupa genelinde kolayca ve hızlı bir şekilde almanız için size yardımcı oluyor. Avrupa'nın önde gelen KDV iade kuruluşlarından FDE'nin devreye girdiği bir ortamda euroShell kart kullanan müşteriler, faturanın kesilmesinden itibaren müşteri seçimine bağlı olarak sadece 14 gün sonra KDV iadelerini alabilir ve bu sayede nakit akışlarını ve kaynak planlamalarını daha etkili bir hale getirebilirler.

Avrupa

genelinde

geçerli

24 Avrupa ülkesinde KDV iadesi.

Güçlenen

nakit

akışı

Kurduğumuz geri ödeme sistemi sayesinde artık KDV iadelerini almak için aylarca beklemenize gerek kalmayacak, bu sayede nakit akışınızı daha iyi idare edip, planlayabileceksiniz. Kurduğumuz sistemin yalın ve şeffaf yapısı sayesinde iade talebinde bulunacağınız KDV'nin hem miktarını hem de elinize ne zaman geçeceğini tam olarak öğrenebileceksiniz.

Sınırları

Kaldırın

.

FDE, KDV ve ÖTV tahsil hizmetimizin bir parçasını oluşturacak şekilde, adınıza kesilen faturaları doğrudan Shell'den ediniyor ve bu sayede size zamana mal olan karmaşık bir işlem otomatik olarak adınıza gerçekleştirilmiş oluyor. Ayrıca ilgili makamlarla da haberleşme işini üzerimize alıyoruz ve çeşitli ülkelerde kullanılan farklı dillerden doğabilecek zorlukları da sizin için aşmış oluyoruz.

Bize

güvenebilirsiniz

Sizden gelebilecek soruları yanıtlamak için bir uzman ekibi kurduk ve bu sayede KDV iadesini nereden alabileceğiniz ve hangi kalemlerin iade kapsamına girdiği konularında sizi bilgilendiriyoruz.

Size

sunduğumuz

hizmetler

arasında

seçiminizi

yapın

ve

tercih

ettiğiniz

iade

tahsili

biçimini

belirleyin

:

Net

Faturalandırma

KDV

İadesi

.

En hızlı yöntem bu. KDV iadesi fatura kesim tarihinden iki hafta sonra elinizde. Söz konusu bu hizmet euroShell faturaları için geçerli olup yaklaşık olarak 20 Avrupa ülkesinde uygulanır.

Normal KDV

İadesi

Bu yöntemde iade ödemesi, vergi dairesi adınıza kesilecek KDV'yi transfer ettikten sonra işleme konulur. Söz konusu bu hizmet, net faturalandırmanın izin verilmediği ya da şirketiniz için mümkün olmadığı ülkelerde gereklidir.

Aylık

KDV

İadesi

Bu hizmet Net Faturalandırma hizmetine kaydolan müşteriler içindir. Söz konusu bu hizmet euroShell kart faturası kapsamına girmeyen bütün faturalar için tamamlayıcı bir unsur olarak devreye girer ve KDV iadeleri her ay hesabınıza yatırılır.

İşlem

Vergisi

İadesi

sayesinde

yaptığınız

bütün

dizel

akaryakıt

harcamalarında

tasarruf

edin

.

Shell, sadece KDV iadeleri için değil aynı zamanda dizel akaryakıt alımlarınıza uygulanan işlem vergisinin bir kısmını almanız için de size yardımcı oluyor. Söz konusu bu hizmet Belçika, Fransa, Macaristan, İtalya, Slovenya ve İspanya'da geçerlidir.

Vergi iade hizmetlerinden yararlanmak için kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt olma işlemleri hakkında daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yol hizmetlerinde daha fazlası

Güvenlik Özellikleri

Güvenlik, euroShell Kart için en önemli unsurdur. Bu sayede filonuzu kolaylıkla kontrol edebilir, uyarıları görüp, kayıp ve çalıntı kart ekibimize anında ulaşabilirsiniz. Size euroShell kart ile gösterebileceğimiz tüm kolaylıklar sayesinde güvenli ve rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yol geçiş ücretleri ve vergiler

Nakit parayı dert etmenize gerek yok, yol geçiş ücretleri ve vergileri ödemek için euroShell kartınızı kullanabilirsiniz. Sürücülerin hayatını kolaylaştıran bu sistemde tüm masraflar tek bir faturaya ekleniyor.