Avrupa seyahatlerinin büyük bir bölümünü köprü ve tünelleri oluşturmaktadır. Bu geçişler çok pahalı olmakla birlikte, yüzlerce Euro’yu bulabilir. Bu ödemeyi etkin bir şekilde yönetebilmek ve euroShell indirimlerinden yararlanmak, şirketiniz için hayati bir önem taşır.

Ödeme Seçenekleri

euroShell kart’ı kullanarak veya diğer ödeme yöntemleriyle Frejus Kart veya Brobizz gibi Avrupa’da yüzlerce köprü ve tünel ücretlerini ödeyebilirsiniz. Tüm geçiş ücretleri Euroshell Kart hesabınıza yüklenir.

Otoban cihazları size hızlı geçiş hakkı tanımakla birlikte, en yoğun olan saatlerde önemli gecikmeleri engeller. Ayrıca,sık seyahatlerde ve bölgesel trafik olduğunda sıklıkla indirim uygulanır.

Yol hizmetlerinde daha fazlası

Güvenlik Özellikleri

Güvenlik, euroShell Kart için en önemli unsurdur. Bu sayede filonuzu kolaylıkla kontrol edebilir, uyarıları görüp, kayıp ve çalıntı kart ekibimize anında ulaşabilirsiniz. Size euroShell kart ile gösterebileceğimiz tüm kolaylıklar sayesinde güvenli ve rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yol geçiş ücretleri ve vergiler

Nakit parayı dert etmenize gerek yok, yol geçiş ücretleri ve vergileri ödemek için euroShell kartınızı kullanabilirsiniz. Sürücülerin hayatını kolaylaştıran bu sistemde tüm masraflar tek bir faturaya ekleniyor.