Biliyoruz ki şüpheli işlemler işiniz için önemli bir tehdittir, bu yüzden euroShell kart güvenliği bizim için herşeyden önce gelmektedir. Kayıp ve Çalıntı kart ekibimiz şüpheli durumları saniyeler içinde belirlenmesine yardımcı olurlar.Bu demektir ki kartınızı güvenle kullanabilirsiniz.

2011 yılında, Kayıp ve Çalıntı kart ekiplerimiz müşterilerimizin 4 milyon dolarını kaybetmesini proaktif yaklaşımları sayesinde önledi.

euroShell ile birlikte kartınızın nasıl ve nerede kullanıldığını kolayca öğrenebilirsiniz, böylelikle şüpheli kullanımların önüne geçmiş olursunuz.

Her bir kart işlemi kontrol ediliyor ve bu sayede size olup bitenler hakkında daha açık ve şeffaf bir durum tablosu sunuluyor.

Shell'in yeni teknolojilerinden olan Gerçek Zamanlı Saptama (RTD) sistemi her yıl 160 milyon işlemi gözden geçiriyor; şüpheli işlem olur olmaz sizi uyarıyor ve şirketinizin veya sizin daha fazla zarar görmenizin önüne geçiyor.

Shell, istismar içeren herhangi bir işlemde kurumsal sorumluluğu derhal kabul ediyor.

Kişisel Pin

Kart güvenliğinizi arttırmak için her bir euroShell kartı için kişisel pin yaratılmaktadır. Bununla birlikte her kartın üzerinde kabartmalı karakterler ile yazılmıs araç plaka bilgisi ve firma ünvanı yer almaktadır.

Kartınızın Üzerinde Gerçek Kontrol.

Hangi kartın hangi ürünü satın alabileceğini belirleyin:

Akaryakıt cinsleri, yağlar, oto yıkama, otoyol gişe ücretleri ve daha fazlası arasında tercihlerinizi kullanın.

Yeni bir kart için sipariş vermek veya bir kartı iptal etmek sadece birkaç dakikanızı alacak; bu sayede çalıntı ya da kaybolmuş kartların istenmeyen kişiler tarafından kullanılmasının önüne geçin

Acil yükümlülük düğmesi

Sizin yazılı iptal onayınız bize ulaşır ulaşmaz, Shell sonradan yapılan işlemlerde sorumluluğu alacaktır.

Kayıp ve Çalıntı Kart Ekiplerimiz

Kayıp ve Çalıntı Kart ekiplerimiz acil durumlar için hazır vaziyettedir. Ters bir durum olduğunu düşündüğünüz anda size ulaşmaktayız.

CCTV Kapsamı

CCTV birçok Shell istasyonunda mevcut olan güvenlik sistemi olup, dolandırıcılara ciddi yaptırım uygulamakla birlkte failleri belirlemede kolaylık sağlamaktadır.

Yol hizmetlerinde daha fazlası

Yol geçiş ücretleri ve vergiler

Nakit parayı dert etmenize gerek yok, yol geçiş ücretleri ve vergileri ödemek için euroShell kartınızı kullanabilirsiniz. Sürücülerin hayatını kolaylaştıran bu sistemde tüm masraflar tek bir faturaya ekleniyor.

Tüneller ve Köprüler

euroShell kart kullanmaya devam edin. Avrupa’nın çoğu önemli köprü ve tünel ücretlerini buradan karşılayın.