euroShell Kartınız yalnızca karayolu seyahatleri için tasarlanmamıştır - euroShell Kartınızı kullanarak Avrupa'da yapacağınız bütün seyahat harcamalarınızı ödeyebilirsiniz. Avrupa feribot rotaları ve ROLA (tren üzerinde kamyon) hizmetlerine sahip olduğunuz kolay erişim sayesinde ve tüm masraflar için tek bir fatura kullanarak işletmeniz için zaman ve para tasarrufunda bulunabilirsiniz.

Feribot Hizmetleri

euroShell Kartınız ile P&O Ferries ve büyük feribot ajansı Transcamion'un Avrupa çapında sunduğu bütün hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Karadeniz'den Baltık Denizi'ne, Hazar Denizi'nden Akdeniz'e kadar uzanan 1300'ü aşkın feribot rotası sunan Transcamion 150'den fazla feribot ajansı ile işbirliği yapıyor.

P&O Ferries’in ana rotası Fransa ve İngiltere arasındadır (Dover-Calais) fakat euroShell Kartınızı Birleşik Krallık'tan Belçika ve Hollanda'ya geçişlerde de kullanabilirsiniz.

Feribot rezervasyonu nasıl yapılır

Transcamion üzerinden feribot rezervasyonu yapmak için, Transcamion web sitesini ziyaret edin. Transcamion ile, indirimli fiyatlardan yararlanabilir (geçiş sayısına bağlı olarak) ve hatta gerekirse kalkış saatinizi bile değiştirebilirsiniz.

P&O Ferries ile sürücüleriniz önceden rezervasyona gerek kalmadan, kendi euroShell Kartlarını kullanarak terminallerde doğrudan ödeme yapabilirler. Mevcut rota ve tarifeler hakkında ayrıntılı bilgi için, P&O Ferries web sitesini ziyaret edin.

ROLA (tren üzerinde kamyon)

Hız limitleri, ağırlık limitleri, çalışma saatleri ve çevresel kaygılar, uluslararası taşımacılık rotalarını etkiliyor. Kamyon ve tren seyahatini bir araya getiren ROLA (Rollende Landstraße), zaman ve paradan tasarruf etmenize yardım edebilir.

ROLA'nın başlıca faydaları

Sürücünün önceden belirlenmiş dinlenme süresi boyunca seyahat;

Yakıt tüketimi, yol vergileri ve araç aşınma ve yıpranması dahil olmak üzere maliyet tasarrufu;

Kamyon geçiş kısıtlamalarından muaf olma;

Trafik sıkışıklıklarından ve kamyon kontrol noktalarındaki kuyruklardan

hızlı geçiş sistemi sayesinde, s eyahat ve teslimat zamanının daha iyi planlanması.

ROLA seyahati rezervasyonu nasıl yapılır

euroShell Kartınızı kullanarak ROLA seyahat rezervasyonu yapmak için kombine taşımacılıkta Avrupa lideri olan Rail Cargo Avusturya veya partner ajansımız olan Transcamion ile irtibata geçin.

Rail Cargo Avusturya aşağıdaki rotaları sunmaktadır:

Salzburg (Avusturya) - Triest (İtalya)

Wels (Avusturya) - Maribor (Slovenya)

Wörgl (Avusturya) - Brenner (Avusturya)

Wörgl (Avusturya) - Trento (İtalya)

Rezervasyon detayları, zaman çizelgesi ve fiyat listesi de dahil olmak üzere daha fazla bilgi için Rail Cargo Avusturya web sitesini ziyaret edin.

Yol hizmetlerinde daha fazlası

Güvenlik Özellikleri

Güvenlik, euroShell Kart için en önemli unsurdur. Bu sayede filonuzu kolaylıkla kontrol edebilir, uyarıları görüp, kayıp ve çalıntı kart ekibimize anında ulaşabilirsiniz. Size euroShell kart ile gösterebileceğimiz tüm kolaylıklar sayesinde güvenli ve rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yol geçiş ücretleri ve vergiler

Nakit parayı dert etmenize gerek yok, yol geçiş ücretleri ve vergileri ödemek için euroShell kartınızı kullanabilirsiniz. Sürücülerin hayatını kolaylaştıran bu sistemde tüm masraflar tek bir faturaya ekleniyor.