Filo maliyetleri üzerinde daha fazla kontrol ve hakimiyet

euroShell kartı filo yakıt tüketiminden yapılan işlem ve istisnalara kadar her şeyi izlemenize ve raporları düzenlemenize kolaylık sağlar, düzenli olarak size e-posta olarak gönderilir.

İnternet ortamında güvenli faturalandırma

Faturaları elektronik ortamdan erişebilir, saklayıp ve paylaşabilirsiniz. Faturaları elektronik ortamda görüntüleyin, saklayın ve paylaşın. euroShell kartı arama fonksiyonu sayesinde evrak arşivleriniz arasında arama yapma zahmetinden kurtulup, daha güvenli ve hızlı bir ortamda arama yapabilirsiniz.

Kart yönetimi

Akaryakıt hesabınızı mı kontrol etmek istiyorsunuz? euroShell kart sayesinde bunu hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kart siparişi verin, kartı iptal edin, yeni kullanıcılar ekleyin, kart gruplarınızı yönetin, kart bilgilerini değiştirin... euroShell kartı ile daha fazlasını yapabilirsiniz.

Giriş yapın ya da üye olun

euroShell Kartında daha fazlası

Büyük tasarruflar

Shell Kart Online’ı kullanmaya başladığınızda farkını kısa bir süre içinde fark edeceksiniz. Masraflarınızı idare etmenize ve evrak işlerinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

Kayıp ve Çalıntı Kart’a karşı koruma

İş faaliyetlerinizi güvenli ve sağlıklı bir şekilde yürütmenize yardımcı olmak için buradayız. euroShell, filonuzun masraflarını denetlemeniz için size yardımcı oluyor, ayrıca merkezlerimizdeki eğitimli personelimiz Kayıp Çalıntı kart ve şüpheli işlemlerle mücadele ediyor.