Bu bölümde

Akaryakıt yönetimi

Biz sizlere filonuz ile ilgili bilgiler vermek , yardımcı olmak, filonuzu daha rahat ve hızlı yönetebilmenizi sağlamak, anında çözümler sunmak için buradayız.

Büyük tasarruflar

Shell Kart Online’ı kullanmaya başladığınızda farkını kısa bir süre içinde fark edeceksiniz. Masraflarınızı idare etmenize ve evrak işlerinizi azaltmanıza yardımcı oluyoruz.

Kayıp ve Çalıntı Kart’a karşı koruma

İş faaliyetlerinizi güvenli ve sağlıklı bir şekilde yürütmenize yardımcı olmak için buradayız. euroShell, filonuzun masraflarını denetlemeniz için size yardımcı oluyor, ayrıca merkezlerimizdeki eğitimli personelimiz Kayıp Çalıntı kart ve şüpheli işlemlerle mücadele ediyor.

Geniş İstasyon Ağı

Geniş İstasyon ağımız sayesinde sizlere yakın olan istasyonu rahatlıkla bulabilirsiniz. Geniş İstasyon ağımız sayesinde sizlere yakın olan istasyonu rahatlıkla bulabilirsiniz.

Shell kart online

euroShell sayesinde internet ortamında güvenli bir şekilde raporlar hazırlayabilir, bildirimleri devreye sokabilir veya elektronik faturalandırma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu da daha az evrak işi anlamına geliyor. Ayrıca her yolculuk esnasında yapılan işlemleri takip edebilir, bu sayede filonuzun en üst düzeyde performans sergilemesini sağlayabilirsiniz.

Yol hizmetleri

Güvenlik, euroShell Kart için en önemli unsurdur. Bu sayede filonuzu kolaylıkla kontrol edebilir, uyarıları görüp, kayıp ve çalıntı kart ekibimize anında ulaşabilirsiniz. Size euroShell kart ile gösterebileceğimiz tüm kolaylıklar sayesinde güvenli ve rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Giriş yapın yada kaydolun

İçerik özelliği

Buraya yerel Pazar tarafından 2 tanıtım ekleyin