Shell'in üreticilere teklifi

Teknoloji ortaklığı

Teknoloji ortaklığı

Siz yakıt tasarrufu, performans ve güvenilirlik gibi alanlarda teknik sınırları zorladıkça, Shell ile teknoloji ortaklığı, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Pazar lideri yağlayıcı uzmanlığımızı teknolojik zorluklarınıza uygulamak için ekiplerinizle el ele çalışabiliriz.

Daimler ile çalışarak, düşük emisyon, bakım tasarrufu ve %2'ye* kadar yakıt tasarrufu sunan Shell Rimula R6 LME'yi geliştirdik. Standart spesifikasyonların ötesine geçen Shell yenilikçi konsepte sahip bir yağlayıcı kullanarak %6,5'e kadar yakıt tasarrufunda iyileştirme ortaya koydu.

*Tipik 10W-40 yağına kıyasla

Küresel güvenilirlik

Küresel güvenilirlik

Shell’in küresel erişimi, tüm dünyadaki tesisleriniz ve bayilikleriniz için güvenilir şekilde tutarlı, kalite güvenceli ürün tedariki sağlar. Böylece nerede olurlarsa olsunlar araçlarınızın ihtiyaç duyduğu yüksek kaliteli yağlayıcılara erişebileceklerine güvenebilirsiniz.

Hem olgunlaşmış hem de büyüyen pazarlarda lider konuma sahibiz. Örneğin, ABD'de bir numaralı yağlayıcı tedarikçisiyiz ve Çin'de lider uluslararası tedarikçiyiz.

Satış sonrası değeri maksimuma çıkarma

Satış sonrası değeri maksimuma çıkarma

Shell ile çalışarak, etkili yağ programları ile müşteri ilişkilerinizden sürekli değer yaratabilirsiniz. Kalite ve performans açısından ün salmış, küresel olarak tanınan bir tüketici markası olarak Shell'in statüsünü paraya dönüştürmenize yardımcı olmak için kapsamlı bayilik desteği sunmaktayız.

Bayilik ihtiyaçlarınız ister müşteri tutma, çekme, memnuniyet ister kârlılığı arttırma ihtiyacı olsun, Shell size özel bir yağ programı oluşturabilir ve bayilik boyunca uygulamayı yönetebilir.

Bi̇nek Ve Ağir Vasita Üreti̇cleri̇ İçi̇n Shell Madeni̇ Yağlari

Ağır Hizmet Dizel Motor Yağları

Binek Araç Motor Yağları

Binek Araç Motor Yağları, Shell Helix

Shell Helix binek araç motor yağları

Doğru yağ performansı artırmaya ve maliyetleri azaltmaya yardımcı olabilir. Geniş ürün yelpazemiz işletmenize değer katmak için özel olarak formüle edilmiş ve kapsamlı şekilde test edilmiştir. Çalışmalarınız için doğru olanı bulun.

Shell Helix Binek Araç Motor Yağları

Gresler

Gresler, Shell Gadus

Gresler

Gresiniz ne kadar uzun süre dayanırsa, parçalarınız o kadar uzun süre dayanır ve ekipmanınızın yağlama bakımı o kadar az olur. Shell Gadus greslerinin tüm çeşitleri ile, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap veren gresi seçebilirsiniz.

Shell Gadus gresleri hakkında daha fazla bilgi alın

Hizmetler

Shell LubeAdvisor

Shell LubeAnalyst

Shell LubeCoach

Shell LubeMatch

Shell LubeVideoCheck

Öne Çıkan İçerik

Madeni Yağlar Ürün Yelpazesi

Doğru yağlayıcıyı kullanmanın, ekipman verimini maksimuma çıkarmakta, araç ömrünü uzatmakta ve duruş süresini azaltmakta nasıl önemli tasarruflar sağlayabildiğini keşfedin.