Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ VE SHELL’DEN BÜYÜK GÜÇBİRLİĞİ

Ortak özellikleri seçkin ve yaygın bayi ağı, yenilikçilik, güvenilirlik ve kaliteli hizmet olan Türkiye Jokey Kulübü ve Shell, önemli bir işbirliğine imza atıyor.

Türkiye Jokey Kulübü ile Shell & Turcas Petrol A.Ş’nin işbirliğiyle, Türkiye çapındaki 2000’e yakın TJK ganyan bayisi, filo yönetimi konusunda pazar lideri olan Shell Taşıt Tanıma Sistemi’ne üye olarak ayrıcalıklı hizmet alabilecek.


Türkiye Jokey Kulübü’nün bayi ağının daha iyi hizmet alabilmesi için yaptığı girişimler sonucunda yapılan yeni taşıt tanıma sözleşmesiyle, araç sahibi tüm Türkiye Jokey Kulübü ganyan bayileri, Shell Taşıt Tanıma Sistemi’ni kullanma fırsatı yakalayacak.


Shell istasyonlarında beklemeden hizmet alma imkanı sunan Shell Taşıt Tanıma Sistemi’ne üye olan ganyan bayileri, finansal ayrıcalıkların yanı sıra muhasebesel kolaylıklardan da faydalanabilecek; bu sayede akaryakıt harcamalarını hem kontrol altına alma hem de daha güvenli şekilde takip etme imkanı bulacak.


Bu işbirliği kapsamında TJK hipodromlarında ve TJK’nın yönetiminde bulunan diğer mecralarda münhasıran Shell’in ve TJK-Shell işbirliğinin reklamları görülebilecek.