Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

Shell’den benzersiz Nokia fırsatı!

Shell, Nokia ile yapılan stratejik işbirliği çerçevesinde akaryakıt sektöründe ses getirecek yepyeni bir kampanyaya imza atıyor.15 Ekim’e kadar devam edecek kampanya kapsamında, Shell’den akaryakıt ve Shell AutoGas alan Shell Club Smart Card sahipleri, Nokia cep telefonu kazanma fırsatını yakalıyorlar.

Shell’in Club Smart Sadakat Programı kapsamında sunduğu fırsat kampanyasında, Shell Club Smart Card sahipleri, 15 Temmuz – 15 Ekim tarihleri arasında Shell’den yaptıkları akaryakıt ve Shell AutoGas alımlarından kazanacakları yeni Smart Puanlarla 2 farklı Nokia cep telefonundan dilediklerini sipariş edebiliyorlar.

Shell Club Smart Card’ları ile topladıkları her 1250 yeni Smart puan karşılığında, Shell müşterileri, 49 YTL (KDV dahil) nakit katılım payı ödeyerek 1 adet Nokia 2600 cep telefonu kazanma fırsatını yakalıyor ya da, her 2350 yeni Smart puan karşılığında 49 YTL (KDV dahil) nakit katılım payı ödeyerek 1 adet Nokia 3500 cep telefonu almaya hak kazanıyorlar.

Nokia 3500 cep telefonu, 2 Megapiksel kamerasıyla, Nokia 2600 cep telefonu ise VGA kamerası, radyosu ve kapak hediyesiyle dikkat çekiyor.

Kampanya, 15 Temmuz – 15 Ekim 2008 tarihleri arasında kampanyaya katılan Shell istasyonlarında, sadece Club Smart Card ile yapılan akaryakıt ve Shell AutoGas alımları için geçerlidir. Kampanyaya konu ürünler, 1 Kasım 2008 tarihine kadar kampanyaya katılan Shell istasyonlarından teslim alınabiliyor.

Güçlü bir iletişim bütçesiyle desteklenen kampanyayla ilgili tüm sorular için yenilen altyapısıyla 0212 4442020 numaralı Shell Tüketici Danışma Hattı hizmet veriyor.

Kampanya kuralları:
Bu kampanya, 15 Temmuz – 15 Ekim 2008 tarihleri arasında kampanyaya katılan Shell istasyonlarında, sadece Club Smart Card ile yapılan akaryakıt ve Shell AutoGas alımları için geçerlidir. Kampanyanın son gününde saat 24:00’a kadar yapılan alımlar kampanyaya dahildir. TTS müşterileri ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış olsalar dahi hediyeleri verilemez. Kampanya kapsamında Club Smart Card Puan Kazanma, Harcama ve Sipariş Kuralları geçerlidir. Kampanya döneminde Club Smart Card ile toplanan her 1250 kampanya puanı karşılığında, 49 YTL (KDV dahil) nakit katılım payı ödeyerek 1 adet Nokia 2600 Cep Telefonu veya 2350 kampanya puanı karşılığında, 49 YTL (KDV dahil) nakit katılım payı ödeyerek 1 adet Nokia 3500 Cep Telefonu almaya hak kazanılacaktır. Kampanyaya konu ürünler, 1 Kasım 2008 tarihine kadar kampanyaya katılan Shell istasyonlarından teslim alınabilir. Müşteri, belirtilen tarih sonrası yapacağı başvuruların geçersiz olacağını ve promosyondan yararlanma hakkının kalkacağını peşinen kabul eder. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Shell’in işbu kampanya şartlarını, ürünlerin teknik özellik ve modelini, kampanya süresini değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya öncesinde kazanılan mevcut Smart puanlar, bu kampanya kapsamında kullanılamaz. Kampanyaya konu olan ürünler için ürünle beraber iletilen Nokia Garanti Sözleşme hükümleri geçerlidir. Müşteriye teslim sonrasında tespit edilen ya da oluşan tüm teknik ve fonksiyonel sorunlarda muhatap firma KVK ve Gen-Pa’dir. Cep telefonunun müşteriye teslimi sonrasında Shell’in hiçbir sorumluluğu ve yükümlülüğü kalmamaktadır. İstasyonlarda ve görsel malzemelerde sergilenecek ürünlerin rengi, verilecek olan üründen farklılık gösterebilir. Kampanya ürünü, sadece kampanya kurallarına uygun olarak alınabilir. Para, kupon ya da kredi kartı ile müşteriye satılamaz ve kampanya kapsamında müşteriden KDV dahil 49 YTL’den farklı bir katılım bedeli talep edilemez. Kampanyaya katılanlar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi kampanyaya katılan Shell İstasyonlarında. Tüm sorular için Shell Tüketici Hattı: 0 212 444 20 20.