Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

Shell Club Smart Artık Daha Çok Hediye Kazandırıyor…

Shell Club Smart Card hediyelerine ulaşmak şimdi % 68 daha avantajlı…Shell Club Smart Card sahipleri kaliteli akaryakıt ve hizmetten sonra % 68 daha fazla puan kazanıyor . Yenilenen hediye kataloğundaki birbirinden güzel 100 den fazla hediye alternatifine ulaşmak artık çok kolay..

Türkiye akaryakıt sektörünün güçlü ve kapsamlı sadakat programı, Shell Club Smart Card, %68’e varan oranlarda daha çok kazandıran yeni puanlama sistemi ve Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarına ait hediye seçenekleri ile üyelerine yine dopdolu bir katalog sunuyor.

2002’den bu yana Türkiye akaryakıt sektöründe sadakatin markası olan Shell Club Smart, yepyeni hediyeleri ve daha çok kazandıran puanlama sistemiyle ses getiriyor. Shell Club Smart Card sahipleri tarafından merakla beklenen yeni hediye kataloğu tüm Shell istasyonlarında Shell müşterilerinin beğenilerine sunuluyor. Shell Club Smart Card sahiplerinin beklentileri ve önerileri doğrultusunda geliştirilen Shell Club Smart hediye kataloğu, müşterilerden yoğun ilgi görüyor.

Shell’den onlarca yeni ürün daha
İlk defa müşterilerin beğenisine sunulan Bosch masaj başlığı, nevresim takımı ve araç bakım seti gibi ilginç ürünlerin de yer aldığı hediye kataloğunda Philips Su ısıtıcısı ve Bosch ütü gibi popüler mutfak ve ev aletlerinden, oyun çadırı gibi çocukların vazgeçemediği hediyelerden araç bakım setine kadar tüm ailenin ilgisini çekebilecek birbirinden güzel birçok seçenek yer alıyor. Shell’in sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde Shell müşterilerine Club Smart puanlarıyla TEMA’dan tohum ve fidan sipariş edebilme imkanı bu sene de sunuluyor.

İşte Club Smart Puanlar:
18 Puan:

  • Her 10 lt Shell Kurşunsuz Benzin 95 için
  • Her 10 lt Shell Süper Plus için
  • Her 10 lt Shell V-Power için
  • Her 10 lt Shell V-Power Racing için

14 puan:

  • Her 10 lt Shell V-Power Diesel için
  • Her 10 lt Shell Diesel Extra için

9 Puan:

  • Her 10 lt Shell AutoGas için