Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

İşTcell & Shell Club Smart Card işbirliği, 10 Eylül’e kadar %3 avantajla devam ediyor!

Aralık 2007 tarihinde başlayan İşTcell & Shell Club Smart Card işbirliği kapsamında müşterilerimiz, 10 Mayıs-10 Eylül 2008 tarihleri arasında aylık toplam 200 YTL'ye kadar akaryakıt ya da Shell AutoGas alımlarında her 1 YTL'lik alım için 2,25 Plus Puan kazanacaklar.

Toplam aylık 200 YTL’lik akaryakıt ya da Shell AutoGas alımı yapan müşterilerimiz kazanacakları 450 Plus Puan karşılığı aşağıdaki hediyelerden birini seçebilirler:

  • 60 kontör / 15 dak. Turkcell konuşma süresi
  • KDV dahil 6 YTL hediye akaryakıt ya da Shell AutoGas (3% avantaj)
  • Club Smart Card kataloğundan hediyeler

Kampanyadan Nasıl Yararlanacaksınız?
İşTcell Shell kampanyasından faydalanabilmek için hem İşTcell’li, hem de Shell Club Smart Card sahibi olmanız gereklidir. Sahibi olduğunuz 17 haneli Club Smart Card kart numarasını ücretsiz bir kısa mesaj ile 2313’e göndermeniz Shell’de kazanmaya başlamanız için yeterli.

1) IşTcell üyeliği için "IS KAYIT" yazıp Turkcell 2222'e ücretsiz SMS at
2) Ücretsiz Club Smart Card'ını al
3) Kampanya kayıt için 17 haneli Club Smart numaranı Turkcell 2313'e ücretsiz SMS at
4) Kampanyaya bir kez kayıt olmanız yeterli. Aylarca sürecek avantajlardan faydalanın

Shell akaryakıt istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alımlarında, istasyonlardaki Smart POS cihazında kullanılmak üzere kartınızı market görevlisine vererek, kat kat Plus Puan kazanabilirsiniz.


Kampanya kuralları:

Bu kampanya, 10.09.08’e kadar kampanyaya katılan Shell İstasyonları’nda, İşTcell’li Club Smart Card sahipleri tarafından nakit/kredi kartıyla yapılan akaryakıt/Shell AutoGas alımları için geçerlidir.İşTcell abonelerinin kampanyaya kayıt için 17 haneli Club Smart Card numaralarını 2313’e ücretsiz SMS’le göndermeleri gerekmektedir.Aylık toplam 200 YTL’e kadar yapılan alımlarda her 1 YTL'lik alım için 2,25 Plus Puan olmak üzere toplamda 450 Plus Puan kazanılır. Aylık limitler her ayın 10’unda yenilenir. Plus Puanlar, aylık KDV dahil 6 YTL hediye akaryakıt veya Turkcell’den 60 kontör/15 dakika ya da Club Smart hediye siparişlerinde kullanılabilir.Plus Puanlar sisteme aktarıldıktan 48 saat sonra müşterinin kartına yüklenir.Kampanya kapsamında Club Smart Card başvuru formu şartları geçerlidir.Plus Puanların son geçerlilik tarihi 31.12.08’dir.Bir Club Smart Card, bir İşTcell hattı ile kampanyaya kaydolup aynı hatta kontör/dakika yükletebilir.Turkcell faturalı hatlar için hediye dakika talepleri ilgili hattın bir sonraki fatura dönemine yansıtılacak ve Turkcell’den Turkcell’e yapılacak aramalarda geçerli olacaktır.Hediye dakikalar, yüklemenin yapıldığı tarihten itibaren en geç 3 fatura dönemi içinde kullanılmalıdır.Hazır Kart/Muhabbet Kart kontörleri, siparişten sonra 48 saat içerisinde yüklenecektir.Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.Shell ve Turkcell kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


Kampanya ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne ya da 444 20 20 Shell Tüketici Danışma Hattı’na ulaşabilirsiniz.