Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

Yakıt ekonomisi alanında iddialı çalışmalar yürüten Opel ve Shell’den “Yakıt Tüketimi 10.000 km’de 0 litre” Kampanyası...!

Shell ve Opel, yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. 01 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek kampanyada, Opel ticari araç satın alanlara, 10.000 km’lik Shell Hediye Kart ile Shell yakıtı hediye edilecek.

Opel Ticari Araçları ve Shell, yakıt ekonomisindeki iddialarını ortaya koyacak “Yakıt Tüketimi 10 bin km’de 0 litre” kampanyasının lansmanını, CNR Ticari Araç Fuarı’nda gerçekleştiriyor. Kampanya süresince, 01 Kasım – 31 Aralık tarihlerinde, Opel markasından ticari araç satın alan tüm müşterilere Shell’den 1.330 YTL değerinde “Shell Hediye Yakıt Kartı” armağan edilecek. Opel müşterilere armağan edilen “Shell Hediye Yakıt Kartı”, Shell’in Hediye Kart Programı’na dahil tüm akaryakıt istasyonlarında, akaryakıt alımlarında nakit yerine geçerli olacak.


Shell ve Opel Ticari Araçların işbirliğiyle gerçekleştirilen kampanya ile ilgili General Motors Genel Müdürü Özcan Keklik yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ticari araç yelpazemizde yer alan modellerimizle; müşterilerimize, ekonomi- düşük yakıt tüketimi, üstün işçilik ve malzeme kalitesi, yüksek performans ve konforu mümkün olan en iyi şartlar altında sunmaya çalışıyoruz. Hafif ticari araçların kullanım maliyetlerini belirleyen önemli faktörlerden biri olan yakıt tüketiminin, maliyet bedelinde öne çıktığını görüyoruz. Düşük yakıt tüketimi ve ekonomik motorlu modellerimizi seçen müşterilerimize Shell ile gerçekleştirdiğimiz bu uygulama ile Shell’in kalitesi dünyaca kanıtlanmış yakıtlarını hediye ederek katkıda bulunmayı hedefliyoruz” dedi.


Shell’in araştırma-geliştirme çalışmalarında yakıt ekonomisine büyük önem verdiğini dile getiren Shell & Turcas Petrol A.Ş. Perakende Satışlardan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Ahmet Erdem ise, pazara son olarak sundukları “Yakıt Tasarrufu Formüllü Yeni Shell Kurşunsuz 95” ve “Yeni Shell Diesel Extra” ürünleri ile tüketimde yüzde 10’a varan oranda tasarruf elde edilebildiğini söyledi. Shell’in akaryakıtı mümkün olan en verimli hale getirmek üzere 70 yılı aşkın bir süredir gerçekleştirdiği ürün geliştirme çalışmalarına ek olarak toplumun diğer paydaşlarını da bu arayışa katmayı ilke edindiğini ifade eden Erdem, Opel ile gerçekleştirecekleri kampanya ile de tüketicilerde yakıt ekonomisi bilincini artırmayı amaçladıklarını söyledi.


Shell Hediye Kart nedir?


Shell, kurumsal müşterilerine, çalışanlarını ödüllendirmenin, seçkin müşterilerine teşekkür etmenin ya da kampanyalarından etkin sonuç almanın güçlü bir yolunu aradıklarında artık yepyeni bir seçenek sunuyor. “Shell Hediye Yakıt Kartı”, Shell akaryakıt istasyonlarından yapılan akaryakıt ödemelerinde kullanılabilen ve YTL olarak istenilen tutarlarda önceden yüklenebilen ön ödemeli bir alışveriş kartıdır. (212) 444 20 20 numaralı Shell Müşteri Danışma Hattı’ndan kart ile ilgili bilgi alınabilir ya da Shell Hediye Yakıt Kart başvurusu yapılabilir.