Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

Şimdi Shell Maximum'da!

Şimdi, Shell maksimumda! 01-30 Eylül 2007 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Maximum Kart sahibi müşterilerimiz, Shell akaryakıt istasyonlarından tek seferde yapacakları ilk 75 YTL ve üzeri akaryakıt alışverişleri için 10 YTL değerinde ilave MaxiPuan kazanacak.

Kazanılan ilave MaxiPuanlar, kampanya bitiş tarihinden itibaren beş iş günü içerisinde kart sahiplerinin kredi kartı hesabına yansıtılacak ve 15 Ekim 2007 (bu tarih dahil) tarihine kadar kullanılabilecek.

Kampanya Şartları:


1. Kampanya 01-30 Eylül 2007 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

2. Kampanya kapsamında, Maximum Kart sahipleri anlaşmalı Shell akaryakıt istasyonlarındaki İş Bankası POS cihazlarından tek seferde yapacakları ilk 75 YTL ve üzeri akaryakıt alışverişi için ilave 10 YTL MaxiPuan kazanacaklardır.

3. Bir müşteri kampanya süresince sadece 1 kere 10 YTL ilave MaxiPuan kazanabilir.

4. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır.

5. Kazanılan ilave MaxiPuan'lar kampanya bitiş tarihinden itibaren 5 işgünü içerisinde müşterilerimizin kredi kartı hesabına yansıtılacaktır. Bir başka deyişle, Maximum Kart sahiplerine kampanya kapsamında yapacakları alışverişlerde, anlaşmalı Shell istasyonunda kazanılan %1 oranındaki standart Maxipuanlar işlem anında, 10 YTL değerindeki ilave MaxiPuanlar ise kampanya bitiş tarihinden itibaren 5 işgünü içerisinde verilecektir.

6. Verilecek ilave MaxiPuan'lar 15.10.2007 tarihine kadar (bu tarih dahil) kullanılabilecektir. Bu tarihten sonra kullanılmayan MaxiPuan'lar geri alınacaktır.

7. Bankamatik Kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.