Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

Shell’den hediye yağmuru

Shell aracınıza da size de kazandırmaya devam ediyor

Shell, akaryakıt sektöründe ses getirecek üç yeni kampanyaya imza atıyor. Shell’in Mayıs-Haziran ayları boyunca geçerli olacak yeni kampanyalarıyla, Shell’den akaryakıt alan müşteriler, hem “Derby Tıraş Seti” sahibi oluyor, hem “BMC Kamyon” kazanma şansını yakalıyor hem de Bonus kredi kartıyla yapacakları 90 YTL’lik harcamalarında anında “Kontör ya da Bedava Konuşma” fırsatını yakalıyor.


Kampanyalar çerçevesinde, Shell’den 22 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Shell Club Smart Card ile tek seferde 90 YTL’lik akaryakıt alan herkese anında, Derby Samurai 5’li paketten ve tıraş köpüğünden oluşan “Derby Tıraş Seti” hediye ediliyor. Ayrıca “Derby Tıraş Seti”nin üzerindeki şifreyi kısa mesajla Turkcell 3922’ye gönderenler arasında yapılan çekilişle her hafta 1 kişiye “2007 model BMC Marka PRO 522 LHT Model Kamyon” hediye ediliyor.


Akaryakıtı Bonus’la Shell’den al, bedava konuş
Shell’in bir diğer sürprizi ise, Bonus Card sahiplerine. Kaliteli ürünleri ile otomobilinize her zaman kazandıran Shell, 18 Mayıs-30 Haziran 2007 tarihleri arasında düzenlediği kampanyasında, ilk 90 YTL’lik akaryakıt alışverişinizde Turkcell’den “75 Kontör veya 20 Dakikalık Bedava Konuşma” fırsatı sunuyor. Üstelik ikinci 90 YTL’lik akaryakıt alışverişinde ise ek olarak “90 Kontör ya da 25 Dakika Bedava Konuşma” hediye ediliyor.