Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

Pitstop’tan Shell İstasyonları’na MASSA!

Shell tarafından hazırlanan Felipe Massa’nın eğlenceli video görüntüleri şimdi internette...

Shell, geçtiğimiz günlerde İstanbul Grand Prix’de birinci sıraya yerleşen Formula One Ferrari pilotu Felipe Massa’nın başrolde olduğu yeni video görüntülerini Internet ortamına taşıdı. Popüler pilotun anavatanı Brezilya’daki Shell istasyonlarında çekilen video görüntüleri, Shell ve Ferrari teknik iş birliğinin Shell istasyonlarında da tüm hızıyla devam ettiğinin bir göstergesi.


Massa, doğal tavırlarıyla ilgi topladı

“Video Star”, Sao Paulo’daki Shell istasyonunda çekilmiş iki videodan biri. Bu eğlenceli videoda, müşteriler, Shell istasyonuna geldiklerinde, Shell V-Power yakıtı ve Shell Helix motor yağının özelliklerini anlatan Felipe Massa görüntüsü ile karşılaşıyorlar. Ancak müşterilerin, Massa’nın, özel olarak tasarlanmış satış noktası içindeki bir DJ kabininde ve pompaların sadece birkaç metre ötesinde olduğundan haberleri yok. Massa’nın kendilerine özel tavsiyelerde bulunduğunu gören Shell müşterilerinin ilginç reaksiyonları gizli kameralar tarafından kaydediliyor. Müşteriler daha sonra, kendilerini oldukça neşeli ve eğlenceli bir mücadele içerisinde buluyorlar.

Sürpriz motor sesi

Felipe Massa, sarı Fiat 600’ü ile Shell istasyonuna geliyor. Saatte 300 km hızla kırmızı bir Ferrari sürmeye alışık olan Massa, Ferrari Formula1 giysisiyle Shell V-Power yakıtını alırken, istasyondakileri şaşkınlığa uğratıyor. Ama asıl sürpriz, Massa Shell V-Power yakıtını alıp istasyondan çıkarken duyulan motor sesinde... Shell Motorsports, Felipe Massa’nın farklı bir yanını gözler önüne seriyor. Dünyanın her yerinde bulunan Formula 1 pistlerinde yarışan Felipe, uzun zamandır anavatanı Brezilya’da bir Shell akaryakıt istasyonunu ziyaret etme fırsatı bulamamış. Bu durumda, Shell çalışanlarını eğlence bekliyor. 2007 yılı Ağustos’unda, Shell, Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde, “güvenlik-stilli” kameralar ile bir Shell istasyonunu hazırladı ve müşteriler, kullanılan Scuderia Ferrari’yle ansızın karşı karşıya geldiklerinde, onların gösterdikleri reaksiyonu filme kaydetti!