Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

Shell’den Ferrari işbirliğinin 60. yılında nefes kesen hediyeler

Shell ve Ferrari işbirliğinin 60. yılında Shell’den sürpriz hediyeler… Shell akaryakıt istasyonlarına uğrayanlar, yaptıkları alışverişlerde Ferrari Koleksiyon Kartları’na sahip olurken, Acer Ferrari 4005WLMi Laptop, Apple I-Pod Nano ve Ferrari oyuncak araba seti kazanma fırsatını da yakalıyor

Shell, Formula 1’in en başarılı işbirliklerinden birini oluşturan Ferrari ile teknik anlamda yürüttüğü ortaklığın 60. yılını sürpriz hediyelerle kutluyor. 25-26 Ağustos 2007 tarihinde gerçekleştirilecek olan Formula 1 Türkiye Grand Prix’sine yaklaştığımız şu günlerde Shell akaryakıt istasyonlarında; hem Ferrari ve yarış tutkunlarını, hem de teknoloji takipçilerini sevindiren kampanya tüm hızıyla devam ediyor. 10 Ağustos - 1 Ekim 2007 tarihleri arasında, tek seferde 90 YTL tutarında Shell V-Power, Shell V-Power Diesel, Shell V-Power Racing akaryakıtlarından ya da 4 lt Helix Plus veya 4 lt Helix Ultra motor yağı ürünlerinden herhangi birini satın alan herkes, anında 5 adet resim ve 2 adet bilgi kartından oluşan Ferrari Koleksiyon Kartı Paketini kazanıyor.


Ferrari Koleksiyon Kartları içinde yer alan bilgi kartlarındaki şifreler ise Shell müşterilerine birbirinden muhteşem hediyeleri kazanma fırsatı sunuyor. Bilgi kartlarında yer alan şifreyi Turkcell 3922’ye göndererek çekilişe katılanlar arasından 10 kişi Acer Ferrari 4005WLMi Laptop ve Acer Laptop Çanta, 100 kişi Apple I-Pod Nano 2GB ve 1000 kişi ise 6’lı Ferrari Oyuncak Araba Seti sahibi olabilecek.


Bilgi kartlarındaki şifreyi gönder çekilişe katıl!

Koleksiyon Kartları ile birlikte verilen bilgi kartlarından çıkan şifreyi, aralarında boşluk bırakarak Ad, Soyad ve Adres bilgilerini girip Turkcell 3922’ye kısa mesaj olarak gönderen tüm Turkcell Faturalı Hat, Hazır Kart ve Muhabbet Kart sahipleri çekilişe katılabilecek.


Tamamı 24 adet karttan oluşan Ferrari Koleksiyon Kartları, Formula 1 keyfini sadece izleyerek değil, Ferrari araçlarının kartlarını biriktirerek de yaşamak isteyen Ferrari meraklılarının ve çocukların gözdesi oldu. Kartları tamamlayarak Shell akaryakıt istasyonlarına getiren herkes özel koleksiyon dosyası ve boyama kitabı almaya hak kazanıyor.