Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

Gerçek Dünya için Gerçek Enerji Çözümleri

Shell, çalışanlarının çözülmesi zor sorunların üstesinden nasıl geldiklerine ilişkin gerçek yaşam öykülerinden oluşan yeni bir küresel iletişim kampanyası başlattı.

Shell Genel Müdürü Jeroen van der Veer “Bu kampanya problem çözme becerilerimizi her gün hayal gücü ve kararlılıkla, insanların özlem duydukları sorumlu enerji geleceğini güvence altına almak konusunda nasıl kullandığımızı göstermektedir” dedi. 9 dakikalık kısa filmin sinemada ve online olarak gösterilmesiyle sürdürülen kampanyaya, 90 saniyelik televizyon filmi de eşlik ediyor. Basılı reklam broşürlerinin çarpıcılığı da Shell’in yaratıcı problem çözme konusuna olumlu bakışını yansıtıyor.

"Eureka" bir Shell mühendisinin takımı ile birlikte Brunei offshore sahasında kullandıkları yeni bir çığır açan "snake wells" teknolojisini nasıl geliştirdiklerini anlatıyor. Shell’in en mükemmel beyinleri yıllarca zorlu kaya ve kum oluşumları içinde sıkışmış, erişimi zor petrole ulaşabilmek için çabaladılar. Web istesi aynı zamanda zengin düşünebilmeyi, hafızayı, sayısal ve analiz yeteneklerinizi test etmek için interaktif akıl oyunlarını barındırıyor. Energy Ball, Memory Molecules, Number Well, Pipeline Planner ve Polar Cell oyunları ile yaratıcı problem çözme becerilerinizi sınayabilirsiniz.


Filmi izlemek, sahne arkasına kadar uzanmak, basında yayınlanan reklamları okumak ve oyun oynayabilmek için www.shell.com/realenergy sitesini ziyaret edebilirsiniz.