Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

Shell Ticari Akaryakıtlar Huzurevi Sakinleri İftarı

Shell & Turcas Ticari Akaryakıtlar yetkilileri ve bayileri düzenledikleri özel bir iftar yemeğinde Etiler Huzurevi’nin sakinlerini ağırladı.
Shell Ticari Akaryakıtlar Huzurevi Sakinleri İftarı

Shell & Turcas Ticari Akaryakıtlar yetkilileri ve bayileri Ramazan ayının son haftasında düzenledikleri özel bir iftar yemeğinde Etiler Huzurevi’nin sakinlerini ağırladı. Baltalimanı’nda Portaxe restoranda gerçekleşen iftarda Shell & Turcas yetkilileri ve huzurevi sakinleri bolca sohbet etme olanağı buldu.

Shell Ticari Akaryakıtlar Huzurevi Sakinleri İftarı

Geleneksel olarak her yıl bayileri ile iftar davetlerinde buluşan Shell & Turcas Ticari Akaryakıtlar yetkilileri, bu yıl bir ilke imza atarak özel bir iftar yemeğinde, Öncü Ticari Akaryakıtlar bayileriyle birlikte ilk defa bir huzurevinin sakinlerini ağırladı. Portaxe Restoranı’nın güzel boğaz manzarası eşliğinde düzenlenen iftar yemeğinin misafirleri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Etiler Huzurevi’nin 160 değerli sakini ve çalışanıydı.

Shell Ticari Akaryakıtlar Huzurevi Sakinleri İftarı

İftar organizasyonunun açılış konuşmasını Shell & Turcas Ticari Akaryakıtlar Müdürü Emre Turanlı yaptı. Yaklaşık 12 yıldır Shell’de çalıştığını söyleyen Turanlı, bu organizasyonun, meslek hayatında kendisini ve ekibini en çok heyecanlandıran ve duygulandıran organizasyonlardan biri olduğunu söyledi.

Turanlı konuşmasına şöyle devam etti: “Günlük iş tempomuz içerisinde bazen hem ailemizi, hem sevdiklerimizi, hem de siz değerli büyüklerimizi ihmal edebiliyoruz. Bu anlamlı Ramazan ayında iftar yemeğimize sizlerin katılımı bizim için çok kıymetliydi. Her zaman her şey iş değil. Bizleri ofisimizden ve evlerimizden çıkartıp bu güzel vesileyle sizlerin tatlı sohbeti ve güleryüzüyle buluşturduğunuz için sizlere yeniden teşekkür ediyoruz. Sizler için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen ve bu gecenin organizasyonunda bize çok yardımcı olan Etiler Huzurevi yetkililerine de ayrıca teşekkürler.”

Shell & Turcas yetkilileri ve Etiler Huzurevi sakinleri keyifli akşam boyunca bolca sohbet etti ve her bir katılımcıya, teşekkürlerini güzel bir nazar boncuğu ve güllerle sundu. Fasıl ekibi, tasavvuf müziğinin seçkin örneklerini sahneye taşıdı. İftar organizasyonunun ev sahipleri ve değerli konukları gecenin sonunda yaklaşan Ramazan Bayramı için birbirlerine iyi dileklerini sunarak restorandan ayrıldı.