Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

SHELL, TARIM DÜNYASIYLA İZMİR’DE BULUŞTU

Shell & Turcas, İzmir’de düzenlenen Agroexpo Eurasia 9.Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı’nda, sektör temsilcileri bir araya geldi.
SHELL, TARIM DÜNYASIYLA İZMİR’DE BULUŞTU

Türkiye’nin en beğenilen akaryakıt ve madeni yağ dağıtım şirketi Shell & Turcas*, 19-22 Eylül 2013 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenen Agroexpo Eurasia 9.Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı’nda sektör paydaşlarıyla buluştu. 

Shell & Turcas fuarda, Harman Kart, Başak Kart ve Ekin Kart iş birliklerini tanıtıyor. Ayrıca Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları ve Shell Rimula ağır hizmet dizel motor yağları hakkında da katılımcılara bilgi verdi.

Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz, İzmir’de tarım ve hayvancılık sektörlerinin temsilcileriyle bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını belirterek şunları söyledi:  

“Shell & Turcas olarak, özel hizmetlerimiz ve tasarruf özellikli ürünlerimizle, tarım sektöründeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyoruz. TEB ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği, çiftçilere yakıt ve madeni yağ alımlarında çok cazip bir ödeme kolaylığı sağlıyor. Ayrıca, sadakat programımız Shell Club Smart Extra, tasarruf sağlayan Shell FuelSave Diesel yakıtımız ve Shell Rimula R3 X dört mevsimlik ağır hizmet dizel motor yağımız ile kazançlı seçenekler sunuyoruz. Shell ayrıcalıklarıyla çiftçilerin hayatlarını kolaylaştırıyoruz.”

Fuar; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Ziraat Odaları Merkez Birliği başta olmak üzere çok sayıda kurumun destekleriyle gerçekleşiyor.          

*Shell&Turcas, aylık iş ve ekonomi dergisi Capital’in gerçekleştirdiği araştırmada 10 kez “Akaryakıt ve Madeni Yağ Dağıtım Sektörünün En Beğenilen Şirketi” seçildi.

Sayfa Araçları