Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

EN YENİ SHELL İSTASYONU UŞAK GAZİ BULVARI’NDA HİZMETE AÇILDI

Türkiye’nin en beğenilen akaryakıt ve madeni yağ dağıtım şirketi Shell & Turcas* en yeni istasyonunu Uşak Gazi Bulvarı’nda hizmete açtı.
EN YENİ SHELL İSTASYONU UŞAK’TA AÇILDI

Türkiye’nin en beğenilen akaryakıt ve madeni yağ dağıtım şirketi Shell & Turcas* en yeni istasyonunu Uşak Gazi Bulvarı’nda hizmete açtı. Yeni Shell istasyonu, Uşak’ın yatırımlarla büyüyen bölgesinde yer alıyor. Shell ile köklü bir iş birliğine sahip olan Yalım Grubu tarafından işletilen istasyon, araç trafiğinin yoğun olduğu bölgede zengin ürün çeşitliliği ve modern altyapısı ile hizmet verecek.

Yeni Shell istasyonu, 6 bin 312 metrekare alan üzerine kuruldu. İstasyon, 2’si LPG olmak üzere 5 ada ile hizmet veriyor. İstasyonda; Shell FuelSave Kurşunsuz 95, Shell FuelSave Diesel, Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz 97, Shell V-Power Nitro+ Diesel ve Shell AutoGas ürünleri sunuluyor.

İstasyonda 24 saat hizmet veren 2 bin 260 metrekarelik büyük bir market ve kablosuz internet hizmeti sunulan oturma alanı bulunuyor. Ayrıca Taşıt Tanıma Sistemi, Shell Club Smart Card, KGS dolum, market (24 saat) oto yıkama, soğuk-sıcak gıda, engelli tuvaleti, bebek degişim ünitesi gibi hizmetleri de yer alıyor. Yalımlar Petrol bu hizmetlerin yanı sıra 100 metrekarelik kafe ile zengin çeşitte ürünler sunuyor.  

*Shell&Turcas, aylık iş ve ekonomi dergisi Capital’in gerçekleştirdiği araştırmada 10 kez “Akaryakıt ve Madeni Yağ Dağıtım Sektörünün En Beğenilen Şirketi” seçildi.

Sayfa Araçları