Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

SHELL & TURCAS, SHELL CLUB SMART ÜYELERİNİ GALADA AĞIRLADI

Akaryakıt sektörünün ilk ve en büyük sadakat programı Shell Club Smart, 11 yaşında
Shell Club Smart Card, 11’inci yılını kutladı.

Türkiye’deki 90’ıncı yaşını kutlayan Shell’in tüketicilerle ilk kez tanıştırdığı yeniliklerden biri olan Shell Club Smart, 7 milyonu aşkın üyesiyle 11 yılı geride bıraktı. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen özel gala yemeğine, Shell Club Smart sadakat programının 90 üyesi, eşleriyle birlikte katıldı. 

Galada ev sahipliğini Shell & Turcas CEO’su Jacek Dziembaj ile Perakende Satışlar Genel Müdür Yardımcısı, Satış ve Operasyon Müdürü Haldun Güvenir üstlendi. İstanbul, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Muğla, Manisa, Diyarbakır, Bursa, Edirne, Eskişehir, İzmir, Kırkalareli, Kocaeli, Samsun, Trabzon ve Yalova olmak üzere toplam 17 ilden geceye katılan Shell Club Smart Card üyeleri, Shell’in ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve görüşlerini gece boyunca kendilerine eşlik eden Shell çalışanlarına yüzyüze iletme fırsatı buldular. Davetlilere Smart Club Smart Card’ın sunduğu yeni fırsatlar da tanıtıldı. 

Gecede bir konuşma yapan Shell & Turcas CEO’su Jacek Dziembaj, Shell’in yenilikçi anlayışıyla tüketicileri her zaman yeniliklerle tanıştırdığını belirterek şunları söyledi:

“Shell’in Türkiye’deki 90’ıncı yılında, Shell Club Smart Card’ın 7 milyon üyeye ve 11’inci yıla ulaşmasının da mutluluğunu yaşıyoruz. Akaryakıt sektörünün ilk ve en büyük sadakat programı olan Shell Club Smart, sektörde öncülük ediyor. Shell Club Smart ile müşterilerimize özel kampanyalar ve cazip fırsatlar sunuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri müşterilerimize her zaman daha fazla kazandırıyor. Müşterilerimizle birlikte büyüyerek, kaliteli ürün ve hizmet sunmaya, müşteri memnuniyetini sürekli geliştirmeye devam edeceğiz.”

Perakende Satışlar Genel Müdür Yardımcısı, Satış ve Operasyon Müdürü Haldun Güvenir ise şöyle konuştu:

“Shell Club Smart programı 2002 yılında başladı ve hızla büyüdü. Shell & Turcas olarak temel prensiplerimiz, açıklık, şeffaflık, ortaklık ve katılımcılıktır. Bu ilkelerle başarıya ulaşıyoruz. Günde ortalama 650 bin araç Shell istasyonlarını ziyaret ediyor. Her gün 650 bin müşterimizin istasyonlarımızdan mutlu olarak ayrılması için çalışıyoruz. 90 yıldır tüketicilere ilkleri sunmanın ve taleplerini en iyi şekilde karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.  ”

Gala yemeğinin ardından düzenlenen törende, en sadık Shell Club Smart müşterilerine birer teşekkür plaketi sunuldu ve tüm davetlilerin katıldığı aile fotoğrafı çekimi gerçekleştirildi. Davetliler, daha sonra canlı müzik eşliğinde keyifli dakikalar yaşadı.

Sayfa Araçları