Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

SHELL RIMULA ROADSHOW, UZUN YOLLARIN USTA ŞOFÖRLERİYLE BULUŞTU

Shell Rimula Roadshow etkinliğinde 16 Eylül-13 Ekim tarihleri arasında Türkiye’nin farklı yerlerinde 25 noktada uzun yol şoförleriyle biraraya geldi
SHELL RIMULA ROADSHOW ETKİNLİĞİ

Madeni yağ pazarında Türkiye’de ve dünyada 6 yıldır liderliğini* koruyan Shell’in ağır vasıta dizel motor yağları ürün ailesi Shell Rimula Roadshow  etkinliğinde 16 Eylül-13 Ekim tarihleri arasında Türkiye’nin farklı yerlerinde 25 noktada uzun yol şoförleriyle biraraya geldi.

Shell Rimula Roadshow ekibi, etkinlik kapsamında bir ay boyunca Türkiye’nin bir çok ilinde ağır vasıta sürücüleri ile biraraya gelerek, Shell Rimula ürün ailesi hakkında sürücüleri bilgilendirdi. 

Kocaeli, Yalova, Bursa, Manisa, İzmir, Konya, Mersin, Adana, Ankara, Kastamonu, Samsun, Bolu güzergahı üzerindeki kamyon kooperatifleri ve Shell Extra Mola istasyonlarında 5000’e yakın sürücüye eğlenceli aktivitelerle keyifli anlar yaşattılar. 

Çeşitli oyunlarla renklenen ziyaretler ağır vasıta sürücülerinden yoğun ilgi gördü. “Sizin Kadar Dayanıklı Motor Yağı” konseptiyle düzenlenen Shell Rimula roadshow etkinliğinde sürücüler langırt, boks makinesi, bilek güreşi, güç parkuru gibi oyunlarla dayanıklılıklarını test ettiler ve süpriz hediyeler kazandılar. 

Haziran başı itibariyle satışa sunulan, sahip olduğu orjinal ekipman üreticileri onayları ve sunduğu üçlü koruma ile oldukça beğenilen ve talep gören Yeni Shell Rimula R4 X’in özellikleri etkinlikte katılımcılarla paylaşıldı. 

  • Motoru aşınmaya karşı % 30’a kadar* daha fazla korur. 
  • Asit korozyonuna karşı % 50’ye kadar* daha fazla koruma sağlar. 
  • Motoru % 50’ye kadar* daha fazla temizler.

 

Sayfa Araçları