Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

SHELL RIMULA, İŞ ORTAKLARINI PRAG’TA AĞIRLADI

FIA Avrupa Kamyon Yarışları Şampiyonası, Shell Rimula’nın sponsorluğuyla Çek Cumhuriyeti’nde gerçekleşti.
Shell Prag^da iş Ortaklarını Ağırladı

Madeni yağ pazarında Türkiye’de ve dünyada 6 yıldır liderliğini* koruyan Shell’in ağır vasıta motor yağları ürün ailesi Shell Rimula, keyifli bir etkinliğe imza attı. FIA (Uluslararası Otomobil Federasyonu) Avrupa Kamyon Yarışları Şampiyonası’nın sponsorluğunu üstlenen Shell Rimula, 180 konuğuna Prag’ta keyifli bir hafta sonu yaşattı. 29 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında düzenlenen geziye Türkiye’den de Shell’in birlikte çalıştığı 30 Mercedes yetkili servis genel müdürü ve Shell Madeni Yağlar distribütörleri katıldı.   

Davetliler, "Hayatınızın Yarışına Katılmaya Prag’a Davetlisiniz” adlı etkinlik için farklı ülkelerden Prag'a geldiler. Güzel bir akşam yemeği ile başlayan Prag gezisinin ikinci ve üçüncü gününde yapılan şehir turları ile Charles Köprüsü, Eski Kent Meydanı ve Astronomik Saat gibi tarihi mekânları keşfettiler. Prag şehrinin güzelliklerinin tadını çıkaran davetliler, Shell Rimula’nın evsahipliğinde şehrin simgelerinden biri olan Troja Kalesi'nde gala yemeğine katıldılar.

Davetliler, yarış günü Autodrom Most'ta özel olarak kurulan Shell Rimula misafir çadırında ağırlandılar ve 2013 FIA Avrupa Kamyon Yarışları Şampiyonası'nı canlı olarak izlediler. Shell Rimula’nın Prag gezisi, heyecan dolu yarışlar ile sona erdi. Shell Rimula Global Marka Müdürü Lee Ming Seow, etkinlikle ilgili şunları söyledi:

“Shell Rimula olarak müşterilerimizin ne kadar fazla çalıştığını ve kamyonlarından beklentilerin ne kadar yüksek olduğunu biliyoruz. Tüm konuklarımız, hem Prag şehrinde hem de Avrupa'nın en hızlı kamyonlarını izledikleri Autodrom Most'ta harika bir deneyim yaşadılar. Dünyanın her yerinden gelen müşterilerimiz ile kamyon yarışları deneyimini paylaşmak üzere bir arada bulunmak çok güzeldi."

 

 *Shell&Turcas, aylık iş ve ekonomi dergisi Capital’in gerçekleştirdiği araştırmada 10 kez “Akaryakıt ve Madeni Yağ Dağıtım Sektörünün En Beğenilen Şirketi” seçildi.

Sayfa Araçları