Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

SHELL CLUB SMART CARD SAHİPLERİ BOYNER ALIŞVERİŞLERİNDE 30 TL HEDİYE YAKIT KAZANIYOR

Shell ve Boyner arasında yapılan işbirliği kapsamında Boyner’den tek seferde 150 TL alışveren yapan Shell Smart Card sahipleri Shell’den 30 TL tutarında hediye yakıt kazanıyor.
SHELL CLUB SMART CARD

Gerçekleştirdikleri iş birlikleriyle müşterilerine cazip fırsatlar sunan Shell ve Boyner, yeni kampanyaları ile yine çok kazandırıyor. Shell ve Boyner arasında gerçekleştirilen yeni kampanya kapsamında, Boyner’den tek seferde 150 TL alışveriş yapan Shell Club Smart Card sahipleri, Shell’den 30 TL tutarında hediye yakıt kazanma şansına sahip oluyor. Kampanya, 13-30 Nisan 2013 tarihleri arasında Boyner’den Boyner Anahtar’la tek seferde yapılan 150 TL alışverişe Shell’den 30 TL değerinde akaryakıt veya otogaz hediyesini kapsıyor.

Boyner Mağazaları’ndaki tüm ürünlerde geçerli olan kampanyaya, www.boyner.com.tr  üzerinden yapılan alışverişler de dâhildir.

Kampanya Şartları:

Yakıt hediyesi kazanmak için, Boyner Mağazaları’nda bulunan Boyner Anahtar Noktası’dan fatura ibrazıyla kampanya şifresinin yer aldığı sertifikanın alınması gerekiyor. Kampanyaya katılım için aralarında birer boşluk bırakarak “SHELL” yazıp Club Smart veya Money Club kart numarası ile sertifikanın üzerinde bulunan kampanya şifresini Turkcell hatlar için 2313’e, Avea ve Vodafone hatlar için ise 0 532 754 25 52’ ye kısa mesajla göndermek yeterli olacak.

Hediye Club Smart puanlar 10 Mayıs 2013 Cuma günü Shell Club Smart kartlara yüklenecek. Club Smart puanların son kullanım tarihi 31 Mayıs 2013’tür. Yüklenen hediye puanlar ile sadece Shell Club Smart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alınabilecek.

Ayrıntılı bilgi için: www.shellsmart.com, Boyner Mağazaları

Sayfa Araçları