Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

EGE’NİN DEV TARIM BULUŞMASININ ENERJİ SPONSORU SHELL

Denizli’de 20-24 Şubat 2013 tarihleri arasında düzenlenen 9. Ege Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı’nın enerji sponsorluğunu üstlenen Shell & Turcas, tarım sektöründeki tüketiciler ile buluşmayı sürdürüyor. Shell & Turcas, Türkiye’nin en büyük 4 tarım fuarından biri olan organizasyonda, tarım dünyasına sunduğu özel hizmetlerini ve tasarruf sağlayan ürünlerini tanıtıyor.

 

Türkiye’nin en beğenilen akaryakıt ve madeni yağ dağıtım şirketi Shell & Turcas*, Denizli EGS Park Fuar Alanı’nda 20-24 Şubat 2013 tarihleri arasında düzenlenen 9. Ege Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı’nın enerji sponsorluğunu üstleniyor. Türkiye’nin en büyük fuarlarından biri olan organizasyon; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Denizli Valiliği ve Denizli Belediyesi’nin de destekleriyle gerçekleşiyor. 

Shell & Turcas fuarda ziyaretçilerle buluşarak; Harman Kart, Başak Kart, Ekin Kart iş birlikleri ve Shell Club Smart Extra gibi avantajlı hizmetlerinin yanı sıra, Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları ve Shell Rimula ağır hizmet dizel motor yağları hakkında katılımcılara bilgi veriyor.

Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz, Shell standında tüm ziyaretçileri ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek şunları söyledi:  

Shell & Turcas; sektöre özel hizmetleri ve tasarruf özellikli ürünleriyle, müşterilerin ihtiyacına odaklı yaklaşımını tarım sektöründe de uyguluyor. TEB ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği, çiftçilere yakıt ve madeni yağ alımlarında çok cazip bir ödeme kolaylığı sağlıyor. Ayrıca, tarım dünyasındaki müşterilerimize, sadakat programımız Shell Club Smart Extra, tasarruf sağlayan Shell FuelSave Diesel yakıtımız ve Shell Rimula R3 X dört mevsimlik ağır hizmet dizel motor yağımız ile kazançlı seçenekler sunuyoruz. Çiftçilere hayatlarını kolaylaştıran çözümlerimizle destek oluyoruz.

Çiftçiler için cazip çözümler

Shell’in Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile gerçekleştirdiği iş birliğinin bir ürünü olan TEB Harman Kart yoğun ilgi görüyor. Çiftçiler, TEB Harman Kart ile anlaşmalı Shell istasyonlarından 5 aya kadar yüzde “0” faiz ile akaryakıt ve madeni yağ alabiliyor.

 *Shell&Turcas, aylık iş ve ekonomi dergisi Capital’in gerçekleştirdiği araştırmada 10 kez “Akaryakıt ve Madeni Yağ Dağıtım Sektörünün En Beğenilen Şirketi” seçildi.

Sayfa Araçları