Jump menu

Main content |  back to top

BASIN BÜLTENİ

SHELL AVCILAR FİRUZKÖY İSTASYONU HİZMETE AÇILDI

Shell kalitesinin en yeni adresi Avcılar Firuzköy oldu. Esenyurt ve Firuzköy’ü bağlayan çevre yolu üzerinde hizmet vermeye başlayan Shell Firuzköy istasyonu, zengin ürün çeşitliliği ve modern altyapısıyla fark yaratıyor.

Türkiye’nin en beğenilen akaryakıt şirketi Shell’in* yeni istasyonu Avcılar Firuzköy’de hizmete açıldı. Esenyurt ve Firuzköy’ü bağlayan ve yoğun trafiğin bulunduğu çevre yolu üzerinde bulunan Shell Firuzköy istasyonu, bölgede önemli bir ihtiyaca cevap veriyor.

Yerleşim ve iş alanlarıyla çevrili bölgede Shell kalitesini tüketiciyle buluşturan Shell Firuzköy istasyonu, 5’i akaryakıt, 1’i gaz olmak üzere 6 adayla hizmet veriyor.

İstasyonda Shell FuelSave Kurşunsuz 95, Shell FuelSave Diesel, Shell V-Power Kurşunsuz 97, Shell V-Power Diesel ve Shell V-Power Diesel+GTL Teknolojisi ile Shell Autogas ürünleri sunuluyor.

Ayrıca Taşıt Tanıma Sistemi, KGS dolum, Shell Club Smart Card, oto yıkama, 24 saat açık market, soğuk-sıcak gıda, engelli tuvaleti, bebek bezi değişim odası ve ATM hizmetleri de istasyonda yer alıyor.

*Shell&Turcas, aylık iş ve ekonomi dergisi Capital’in gerçekleştirdiği araştırmada 9 kez “Akaryakıt Sektörünün En Beğenilen Şirketi” seçildi.