Jump menu

Main content |  back to top

BÜLTEN GÖRSELLERİ

SHELL HELIX USTALARDAN TAM NOT ALDI

Shell Helix Süper Ekip, sanayi sitelerindeki ustaları ve Bosch Car Service noktalarını ziyaret ederek, Shell Helix’in özelliklerini renkli etkinliklerle anlatıyo.

Shell Madeni Yağlar tarafından her yıl yaz aylarında düzenlenen ve bu yıl 6’ncısı gerçekleştirilen Shell Helix Roadshow etkinliğinde uzmanlardan oluşan Shell Helix Süper Ekip, İstanbul başta olmak üzere 13 şehirde bulunan sanayi sitelerindeki yüzlerce özel servisi ziyaret ederek, Shell Helix’in üstün motor yağı özellikleri hakkında eğitim verdi. Aktivite kapsamında Anadolu’da bulunan Bosch Car Service noktalarını da ziyaret eden Shell Helix Süper Ekip, 6 yılda toplam 10 bini aşkın noktada ustalarla buluştu.

Türkiye’de ve dünyada 5 yıldır madeni yağlar pazar lideri olan* Shell’in düzenlediği Shell Helix Roadshow, bu yıl da Shell Helix kalitesini profesyonel kullanıcılarla buluşturdu. Etkinliklerin 18 Haziran – 3 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen ilk etabında, özel eğitimli uzmanlardan oluşan Shell Helix Süper Ekip, İstanbul Anadolu yakasındaki Kadosan, Bostancı, Ümraniye, Kartal, Sultanbeyli, Maltepe, Gebze ve Fatih oto sanayi sitelerinde bini aşkın özel servisi ziyaret etti ve motor yağı teknolojisindeki yenilikleri paylaştı. Ziyaretlerle Shell Helix’in üstün özelliklerini kapsayan kısa bir eğitim verilirken, kullanıcıların görüş ve önerileri alındı. Etkinlik boyunca servisler Shell Helix ve Ferrari işbirliğini yansıtan “Süper Araba” görselleriyle süslendi.

Shell Helix Süper Ekip, ayrıca İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Ankara, Eskişehir, Afyon, Denizli, Aydın, İzmir, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Bursa şehirlerindeki 80 Bosch Car Service noktasını da ziyaret etti. Shell Madeni Yağlar ile işbirliği yapan Bosch Car Service noktalarında Shell Helix’in özellikleri, profesyonel kullanıcılara anlatıldı.

Shell Helix Roadshow kapsamında, özel servislere yönelik sektörünün ilk ve en uzun soluklu sadakat programı, yaklaşık 1600 üyeye sahip Shell Helix Professional Club’ın sağladığı cazip avantajlar ve yeni kampanyalar da kullanıcılarla paylaşıldı.

SHELL HELIX USTALARDAN TAM NOT ALDI

6 yılda 10 bini aşkın nokta ziyaret edildi
Shell Helix Roadshow’un 27 Ağustos’ta başlayan ve 21 Eylül’e kadar süren ikinci etabında Shell Helix Süper Ekip, İstanbul’un Avrupa yakasındaki Maslak, İkitelli, Güngören, Bağcılar, Evren ve Sanko oto sanayi sitelerini ziyaret etti. Shell Helix Roadshow etkinlikleri kapsamında 6 yılda 10 bini aşkın nokta ziyaret edilerek, profesyonel kullanıcılarla güçlü ve etkin bir iletişim kuruldu. Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği ürünler ile liderliğini sürdüren Shell Madeni Yağlar, sürekli iletişim çalışmalarıyla tüketicilerin geribildirimlerinden de faydalanıyor.

* PETDER’in (Petrol Sanayi Derneği) açıkladığı 2011 verilerine göre Shell & Turcas toplam madeni yağlar satışında üst üste 5’inci kez pazar lideri oldu. Uluslararası danışmanlık ve araştırma şirketi Kline’ın küresel madeni yağ pazarına yönelik her yıl yaptığı çalışmaya göre 5 yıldır “Dünyanın 1 Numaralı Madeni Yağ Tedarikçisi” Shell seçiliyor.

Sayfa Araçları