Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

TÜM MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFLERİ MERKEZ BİRLİĞİ, SHELL & TURCAS’IN SPONSORLUĞUNDA ANTALYA’DA BULUŞUYOR

Türkiye’nin en beğenilen akaryakıt ve madeni yağ dağıtım şirketi Shell & Turcas,* Antalya’da düzenlenen 11. Tüm Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifleri Merkez Birliği toplantısına sponsorluk katkısı sağlıyor. Shell & Turcas katılımcılar için düzenleyeceği renkli aktiviteler ile toplantıya enerji katacak.

Antalya’da 30 Kasım – 1 Aralık 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan 11. Tüm Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifleri Merkez Birliği toplantısı, Shell & Turcas’ın sponsorluğuyla gerçekleştiriliyor. Açılışını Ulaştırma Denizcilik ve Habercilik Bakanı Binali Yıldırım ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın yapması öngörülen toplantıya yaklaşık 400 kooperatif üyesi ve yöneticisi katılacak. Shell & Turcas, sektördeki gelişmeler ile birlik üyelerinin ekonomik, sosyal ve teşkilatlanma konularının görüşüleceği toplantıya; Perakende Satışlar Bölge ve Mıntıka Müdürleri, Pazarlama, Kalite Kontrol ve Eğitim Birimlerinin yanı sıra Shell Taşıt Tanıma Sistemi, Ticari Yakıtlar ve Madeni Yağ Satış Ekipleri ile geniş bir katılım sağlıyor.

 

Etkinlikte ana sponsor olarak yer alan Shell & Turcas’ın standında renkli etkinlikler gerçekleştirilecek. Shell’in zengin ürün çeşitliliği ile Shell Club Smart Extra, Partner Card ve ağır vasıta sürücülerine özel ayrıcalıklar sunan Shell Extra Mola istasyonları hizmetleri hakkında bilgi verilecek. Kooperatif üyelerine yönelik düzenlenecek ankete katılanlar ise sürpriz hediyeler kazanma şansı elde edecekler. Katılımcılar ayrıca fotoğraf çekimi, mini futbol ve yakıt tasarrufu etmenin yollarını öğreten Hedef Bir Milyon oyunlarıyla keyifli anlar geçirecek.

 

*Shell&Turcas, aylık iş ve ekonomi dergisi Capital’in gerçekleştirdiği araştırmada 9 kez “Akaryakıt ve Madeni Yağ Dağıtım Sektörünün En Beğenilen Şirketi” seçildi.

TÜM MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFLERİ MERKEZ BİRLİĞİ, SHELL & TURCAS’IN SPONSORLUĞUNDA ANTALYA’DA BULUŞUYOR