Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

HONDA CIVIC ECO, SHELL AUTOGAS’I TAVSİYE EDİYOR

Honda Türkiye fabrikasında otogaz dönüşümüne hazır olarak üretilen Civic Eco hem çevreyi hem de sürücüsünün bütçesini düşünüyor. Honda Civic Eco, sürücülere kalitesine ve uzmanlığına güvendiği Shell AutoGas’ı tavsiye ediyor.

Ekonomik: Otogaz (LPG) ile çalışan Civic Eco, benzinli motorlara oranla daha fazla tasarruf sağlıyor. Böylece Honda Civic Eco’nun performans ve konforu otogaz seçeneğiyle daha ekonomik hale geliyor.

Çevreci: Gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakma vizyonuyla Honda, Civic Eco modelinin diğer yakıtlara oranla daha az CO₂ emisyonu ile çevreci misyonunu bir kez daha kanıtlıyor.

Güvenli: Honda Türkiye tarafından otogaz dönüşümüne uygun olarak üretilen Civic Eco’nun  dönüşümünü, anlaşmalı Honda Yetkili Servisleri ve BRC, Civic Eco için özel olarak geliştirilmiş kit ile gerçekleştiriyor. Böylece hem daha güvenli bir sürüş hem de 6 yıl 150 bin kilometre garanti sağlıyor.

Performanslı: Civic Eco 1,6 litre 125 beygir i-VTEC motor, 5 vitesli düz ve otomatik şanzıman seçenekleriyle performans sunuyor. Civic Eco’nun motorunda ve ilgili ekipmanlarında LPG dönüşümünün güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yapılmış değişiklikler bulunuyor.

HONDA CIVIC ECO, SHELL AUTOGAS’I TAVSİYE EDİYOR

Sayfa Araçları