Jump menu

Main content |  back to top

BASIN BÜLTENİ

MILES&SMILES İLE KAZANDIĞINIZ MİLLERİ SHELL’ DE HARCAYABİLECEKSİNİZ

Yeni uygulama ile Miles&Smiles Özel Yolcu Programı üyeleri, üyelik hesaplarında biriken milleri artık Shell istasyonlarında harcayabilecek.

Garanti Bankası ve Türk Hava Yolları, Miles&Smiles kredi kartlarına “Millerle Alışveriş” özelliğini ekledi. Bu sayede Miles&Smiles kredi kartı sahipleri, “Miles&Smiles Özel Yolcu Programı” üye hesabında biriken milleriyle ödül bilet almanın yanı sıra alışveriş de yapabilecek.

Uygulama, program ortağı olan Shell istasyonlarında başladı. Miles&Smiles kredi kartı sahipleri, bundan böyle üyelik hesaplarında bulunan millerle Shell istasyonlarından akaryakıt ve otogaz alabilecek.

Bu uygulama ile tüketicinin kartlı harcamalarında ilk sıralarda yer alan akaryakıt ve otogaz giderlerine de katkıda bulunulmuş ve Miles& Smiles kredi kartı sahiplerine yakıt harcamalarında önemli bir kolaylık sağlanmış oldu.

Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz, Shell & Turcas’ın müşterilerine yönelik mevcut avantajlarına bir yenisini eklemenin mutluluğunu duyduklarını belirterek, “Müşterilerimiz için sürekli, somut ve çoklu fayda yaratmaya odaklıyız.

Bu işbirliğiyle tüm avantajları aynı çatı altında topladık. Ortaya çıkan sinerji, Türkiye’deki alışveriş alışkanlıklarına yeni bir boyut kazandırıyor, müşterilerimize yepyeni avantajlar dünyasının kapısını açıyor.

İşbirliğimizin en önemli tarafı müşterilerimiz için yarattığımız bu değerin, belirli süreleri kapsayan bir kampanyadan ibaret olmayıp uzun soluklu ve uzun vadeli tasarrufu mümkün hale getirmesidir. Tüm Miles&Smiles kredi kartı sahiplerini istasyonlarımıza bekliyoruz” dedi.

MILES&SMILES İLE KAZANDIĞINIZ MİLLERİ SHELL’ DE HARCAYABİLECEKSİNİZ