Jump menu

Main content |  back to top

BASIN BÜLTENİ

TURKCELL – SHELL İŞBİRLİĞİ İLE %10 YAKIT KAZANDIRAN KAMPANYA

Shell – Turkcell işbirliği, 20 Haziran – 31 Temmuz arasında yapılacak 400 TL tutarındaki yakıt alışverişine, hediye yakıt kazandıracak

Turkcell ve Shell arasında 2007 yılından bu yana kazandıran işbirliği, çok cazip fırsatlar sunan yeni bir kampanya ile kazandırmaya devam ediyor. 20 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında Shell Club Smart Card ile toplam 400 TL tutarında yakıt alan Turkcell aboneleri, 40 TL’  değerinde hediye yakıt kazanacak.

TURKCELL – SHELL İŞBİRLİĞİ İLE %10 YAKIT KAZANDIRAN KAMPANYA

Türkiye’nin en beğenilen akaryakıt şirketi Shell & Turcas ile lider mobil iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell arasında 2007 yılından bu yana kazandırmaya devam eden işbirliği, Turkcell ve Shell müşterilerine yılın  en cazip  kampanyasını sunuyor. Tüm Turkcell abonelerinin faydalanabileceği kampanyada, Shell Club Smart Card ile kampanyaya üye Shell istasyonlarından 20 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında toplam 400 TL (KDV dahil) tutarında yakıt alan Turkcell müşterileri, 40 TL değerinde hediye yakıt kazanıyor.. Shell otogaz alımları da kampanya kapsamında yer alıyor. Shell, bu cazip avantajdan faydalanmaları için tüm Turkcell müşterilerini istasyonlarına bekliyor.

Turkcell’lilere, 1 milyon TL değerinde hediye yakıt
Shell ve Turkcell arasındaki işbirliği, kampanyalara katılanlara bugüne kadar bir çok fırsat sundu. Kasım 2010’dan itibaren 500 bin Turkcell müşterisi Shell’de  binlerce Shell puan ve  özel katalog hediyeleri  ve  yaklaşık 1 milyon TL değerinde yakıt hediyesi kazandı.

Kampanya hakkında

  • Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesajlar ücretsizdir.
  • Kampanyaya katılım için kart sahibinin, Turkcell hatlı cep telefonundan “KAZAN” yazıp bir boşluk bırakarak alım yapacağı kart numarasını 2313’e kısa mesajla göndermesi gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılım için kısa mesaj gönderildiğinde, kampanya başlangıcından itibaren tüm alımlar geçerli olacaktır.
  • Kampanya 125.000 adet 40 TL’lik ödül ile sınırlı olup kart numarasını kısa mesaj göndererek kampanyaya katılan ilk 125.000 kart sahibi  kampanyadan yararlanabilecektir.
  • Kampanyaya Gold Extra hariç tüm Shell Club Smart Card ve Money Club kartları dâhildir. 
  • Kampanya süresince Shell Club Smart Card ve Money Club Kart sahipleri, mevcut ve diğer tüm kampanyalardan aynı anda yararlanabilecektir. 
  • Ayrıntılı bilgi için: www.turkcellcity.com, kampanyaya katılan Club Smart üyesi Shell istasyonları ve 444 20 20 Shell

Sayfa Araçları