Jump menu

Main content |  back to top

BASIN BÜLTENİ

SHELL, ANKARA’DAKİ HİZMET AĞINA ÜÇ MODERN İSTASYON DAHA EKLEDİ

Çankaya’daki Çakmak Akaryakıt ile Yenimahalle’deki Taşdemir Akaryakıt ve Akka Petrol istasyonları, Shell kalitesini tüketiciyle buluşturan yeni adresler oldu.

Shell & Turcas, kusursuz hizmet ve ürün sunan modern istasyon ağına, Ankara’da üç yeni adres daha ekledi. Hizmete açılan Çankaya Tunus Caddesi üzerinde Çakmak Akaryakıt ile Yenimahalle İstanbul Yolu üzerindeki Taşdemir Akaryakıt ve Anadolu Bulvarı’ndaki Akka Petrol, Shell kalitesini tüketicilerle buluşturacak.

SHELL, ANKARA’DAKİ HİZMET AĞINA ÜÇ MODERN İSTASYON DAHA EKLEDİ

Akaryakıt sektörünün lider markası Shell & Turcas, istasyon ağını istikrarlı bir şekilde genişletmeye devam ediyor. Shell & Turcas, Ankara’da 1’i Çankaya, 2’si Yenimahalle’de olmak üzere üç yeni istasyonu daha, müşterilerinin hizmetine sundu.

Çankaya’nın Tunus ve Kennedy caddelerinin yoğun trafiğine Shell kalitesini sunacak olan Çakmak Akaryakıt istasyonunda, 4 akaryakıt pompası ile Shell FuelSave Kurşunsuz 95, Shell V Power 97, Shell V Power Diesel ve Shell V Power Diesel GTL Teknolojisi ürünleri, tüketiciye sunuluyor. Gökhan Çakmak’ın işlettiği istasyonda, oto yıkama hizmetinin yanı sıra, 24 saat açık market ve tuvalet bulunuyor.

SHELL, ANKARA’DAKİ HİZMET AĞINA ÜÇ MODERN İSTASYON DAHA EKLEDİ

Yenimahalle İstanbul Yolu üzerindeki Taşdemir Akaryakıt istasyonu 30 pompa ile hizmet verecek. İrfan Taşdemir’in işlettiği istasyonda, Shell FuelSave Kurşunsuz 95, Shell V Power 97, Shell FuelSave Diesel, Shell V Power Diesel ve Shell V Power Diesel GTL Teknolojisi ürünleri satılıyor. İstasyonda oto yıkama hizmeti, Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) ile 24 saat açık market ve tuvalet bulunuyor.

Yenimahalle’deki Akka Petrol ise, Ankara – Eskişehir karayolunu, Ankara çevreyoluna bağlayan Anadolu Bulvarı üzerinde hizmet verecek. Tevfik Akpak’ın işlettiği istasyonda, 20 akaryakıt pompasıyla, Shell FuelSave Kurşunsuz 95, Shell V Power 97, Shell FuelSave Diesel, Shell V Power Diesel ve Shell V Power Diesel GTL Teknolojisi ürünleri tüketiciye sunuluyor.

SHELL, ANKARA’DAKİ HİZMET AĞINA ÜÇ MODERN İSTASYON DAHA EKLEDİ

Shell & Turcas, istasyon ağını büyütmeye devam edecek
Açılış törenlerine katılan Shell & Turcas Perakende Satış ve Operasyon Müdürü Haldun Güvenir, Shell & Turcas’ın tüketicinin beklentilerini zamanında öngörerek, en uygun ürün ve hizmeti sunmaya özen gösterdiğini, bu çerçevede istasyon ağını hızla genişlettiğini belirterek, “Ankara, istasyon sayısını hızla artırmayı hedeflediğimiz şehirler arasında yer alıyor. İstasyon sayısını artırmakla birlikte, açılan her istasyonun bölgenin ekonomisine ciddi katkılar sağladığını da ifade etmek isterim.

Yeni açılan bu istasyonlarla birlikte araç trafiğinin en yoğun olduğu üç bölgede, modern bir altyapıya, geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip istasyonlarımızla, müşterilerimize hak ettikleri kaliteli hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Shell & Turcas, kusursuz ürün ve hizmet sunduğu istasyon ağını daha da genişletmek için yatırımlarına kararlılıkla devam edecek. Müşterimizin bize ihtiyaç duyduğu her yerde var olmaya devam edeceğiz” dedi.

Sayfa Araçları