Jump menu

Main content |  back to top

BASIN BÜLTENİ

SHELL, YATIRIMCILARA ÖZEL UYGULAMASIYLA İPHONE VE İPAD’DE

Shell; faaliyetlerini ve hisse bilgilerini iPhone, iPad ve Android uygulamaları üzerinden güncel olarak yayınlamaya başladı.

Shell, haber ile hisse  bilgilerine yatırımcı ve medya kuruluşlarının kolayca erişimini sağlayabilmek için Yatırımcı ve Medya Uygulaması hizmeti başlattı.

iPhone ,iPad ve Android işletim sistemli cihazlar için ücretsiz olarak erişilebilen uygulama, Shell’le ilgili hisse senedi fiyatları, 3 aylık dönem sonuçları, sürdürülebilirlik raporu gibi yatırım bilgilerinin yanı sıra, etkinliklerle ilgili yazılı ve görsel materyalleri de içeriyor.

Royal Dutch Shell, faaliyetleriyle ilgili en yeni yazılı ve görsel materyalleri, hisse senedi fiyatları ile diğer yatırım bilgilerini paylaşmak için Yatırımcı ve Medya Uygulaması hizmeti başlattı.  Shell’e erişimi pratikleştiren uygulamayla 3 aylık dönem sonuçları, sürdürülebilirlik raporu, yatırım bilgileri özeti gibi yayınlar sunulacak. Shell’in yapacağı tüm etkinlikler ve faaliyetlerle ilgili fotoğraf, video ve bilgilere kolayca ulaşılabilecek.

Yatırımcılara ve medya kuruluşlarına en güncel bilgileri sağlamayı amaçlayan uygulamaya  iPhone ve iPad için iTunes üzerinden,  Android içinse Android Market üzerinden ücretsiz olarak erişilebiliyor. Uygulamayla ilgili indirme bilgileri ve diğer detaylar www.shell.com/app_irmedia adresinde yer alıyor.

Sayfa Araçları

place Holder