Jump menu

Main content |  back to top

BASIN BÜLTENİ

SHELL KEMERBURGAZ’A MODERN BİR İSTASYON KAZANDIRDI

Akaryakıt sektörünün lideri Shell*, İstanbul’un cazibe merkezi Kemerburgaz’da yeni istasyonunu hizmete sundu

Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her noktada var olmaya özen gösteren Shell, İstanbul’un hızla büyüyen cazibe merkezlerinden biri olan Kemerburgaz’da açtığı istasyonla ürün ve hizmet ağına modern bir halka daha ekledi. 

23 Kasım Salı günü düzenlenen renkli bir açılış töreniyle Shell kalitesini tüketicilere sunmaya başlayan Kemerburgaz Göktürk istasyonu; modern altyapısı, zengin ürün ve hizmet seçenekleriyle fark yaratıyor.

Akaryakıt sektörünün lider markası Shell, zengin bayi ağına yeni ve modern istasyonlar eklemeye devam ediyor. İstanbul’un son dönemde hızla büyüyen ve zenginleşen semtlerinden biri olan Kemerburgaz’da açılan Shell Göktürk istasyonu, Shell kalitesini tüketicilerle buluşturan son adres oldu.

Göktürk Köyü’ndeki renkli açılış törenine Shell & Turcas Perakende Satış ve Operasyon Müdürü Haldun Güvenir’in yanı sıra, uzun yıllar akaryakıt sektöründe işletmeci olarak faaliyet gösteren  istasyon sahibi Oğuz Yapar’da katıldı.

Açılışı gerçekleştirilen istasyonda toplamda 24 tabancalı 3 akaryakıt pompası ile Shell Fuel Save Kurşunsuz 95,  Shell V-Power Diesel + GTL teknolojisi, Shell V-Power Diesel ve  markette otomotiv madeni yağ satışı yapılacak.  İstasyonda ayrıca elle yıkama hizmeti de verilecek.

Shell  Türkiye  Ülke Başkanı Ahmet Erdem, Türkiye Cumhuriyeti’nin en eski yatırımlarından biri olan ve bugün çok geniş bir hizmet ağına dönüşen Shell’in istasyon zincirine bir halka daha eklemenin gururunu yaşadıklarını belirterek şunları söyledi:

“Shell’in başarısında bayilerinin kusursuz ve özverili desteklerinin payı çok büyüktür. Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini öngörerek, en doğru noktalarda var olmayı önemsiyoruz. 

İstanbul’un önemi hızla artan semtlerinden Kemerburgaz’da açılan yeni Shell istasyonumuz, bu ilkemizin doğal bir sonucu. Hizmete giren yeni istasyonumuzla, Shell kalitesini müşterilerimize ulaştıracağımız bir platformu daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Akaryakıt sektörünün deneyimli isimlerinden Oğuz Yapar’a da verimli işbirliğimiz adına teşekkürlerimi sunarım.”

Güvenir açılışta yaptığı konuşmada, Shell kalitesini tüketiciyle buluşturacak yeni bir istasyonu daha hizmete sunmanın gururunu yaşadıklarını belirterek,  Kemerburgaz’ın hızla büyüyen ve zenginleşen yapısı nedeniyle önemli bir ihtiyaca cevap vereceklerini söyledi. 

Türkiye’nin en eski yatırımlarından biri olan Shell’in,  sürekli yenilenerek gelişen  hizmet ve ürün kalitesini, büyüyen bayi ağıyla çok daha geniş bir tüketici kitlesine  ulaştırdıklarını söyleyen Güvenir, “Tüketicinin bize ihtiyaç duyduğu her noktada, kusursuz bir hizmet ve ürün anlayışıyla var olmaya özen gösteriyoruz. 

Kemerburgaz Göktürk istasyonumuz, modern altyapısı ve  zengin ürün seçenekleriyle,  bölgede hızla artan nüfus ve kaliteli hizmet beklentisine yanıt verecek” dedi.

* Shell Capital Dergisi tarafından düzenlenen, “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında son yedi senedir Akaryakıt Dağıtımı ve Madeni Yağlar Sektörü’nün en beğenilen şirketi seçiliyor.